فهرست
29 دی روز سرنوشت پرسپولیس؛ بحران پرتغالی!‌
29 دی روز سرنوشت پرسپولیس؛ بحران پرتغالی!‌

29 دی روز سرنوشت پرسپولیس؛ بحران پرتغالی!‌

آی اسپورت - باشگاه پرسپولیس بعد از محکومیت به پرداخت مطالبات «ژوزه مانوئل» سرمربی پیشین پرتغالی خود به همراه سه دستیارش از سوی فیفا، این پرونده را به دادگاه عالی ورزش (CAS) کشاند. پرسپولیسی‌ها با طرح این شکایت در دادگاه کاس، علاوه بر زنده نگه داشتن اندک امید باقیمانده برای فرار از رای فیفا و یا کم شدن مبلغ پرداختی، برای خود زمان خریدند تا بتوانند در صورت تایید حکم فیفا در کاس، به گونه‌ای مطالبات سرمربی پیشین خود را بدهند.

ژوزه در زمان مدیریت محمد رویانیان سرمربی پرسپولیس شد و سه دستیار هم با خودش به این تیم آورد ولی در میانه فصل و بعد از ناکامی‌های پرسپولیس، به شکل عجیب و غریبی از سرمربیگری این تیم کنار گذاشته شد. نکته جالب اینکه رویانیان تاکید دارد هیچ کم کاری برای پرداخت مطالبات ژوزه از سوی او صورت نگرفته چرا که او هم از مدیریت باشگاه برکنار شده و مدیران بعدی کم کاری کرده‌اند!

در حالی که نزدیک به چهار سال از جدایی ژوزه و شکایتش به فیفا برای دریافت مطالباتش از پرسپولیس می گذرد، با احتساب جریمه‌های دیر کرد و طرح شکایت در فیفا، مبلغ پرداختی پرسپولیس به این مربی پرتغالی و دستیارانش به چیزی نزدیک به ۱۰ میلیارد تومان می‌رسد. مبلغی که در صورت تایید دادگاه کاس، پرسپولیس را وارد موج تازه‌ای از بحران می‌کند و می‌تواند تاثیر مستقیمی در پرداختی‌های این باشگاه داشته باشد.

«فیلیپ ژوزه»، «لوییس پدرو مونته رو» و «اسکار فریه را» دستیاران ژوزه هستند که در همان روز ۲۹ دی ماه به صورت جداگانه جلسه رسیدگی به شکایت‌شان در دادگاه کاس برگزار می‌شود.

 

مهر

۱ ۲  
آی اسپورت
2016-12-26 13:20:00
نظر دهید

۲ نظر
شهروز
دوشنبه ۶ دی ۱۳۹۵، ۱۵:۰۶
هر وقت پرسپولیس به سمت قهرمانی خیز بر می داره، با یک شعبده بازی جلوی اون گرفته میشه!
سال قبل سه هفته قبل از پایان لیگ اعلام می کنند که قهرمان با تفاضل گل تعیین میشه ...
و امسال هم قضیه فیفا...
تکلیف سوراختور به عنوان یک تیم مافیایی که مشخص است!
وقت اون رسیده که هواداران کیسه بپذیرند یک تیم مافیایی بی ارزش بیش نیستند.
۷ ۱
یوسف
دوشنبه ۶ دی ۱۳۹۵، ۱۹:۳۹
تازه به دوران رسیده این همه ساله قهرمان لیگ با تفاضل تعیین میشه مگه بار اوله!؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر