فهرست
فوری؛ AFC رسما ایران را تهدید کرد
فوری؛ AFC رسما ایران را تهدید کرد

فوری؛ AFC رسما ایران را تهدید کرد

آی اسپورت – فدراسیون فوتبال لحظاتی پیش تائید کرد که AFC قصد دارد میزبانی لیگ قهرمانان آسیا را از تیم‌های ایرانی بگیرد. سایت فدراسیون فوتبال دقایقی پیش در این باره توضیحاتی داد:

 ۱- فدراسیون فوتبال امروز نامه‌ای رسمی از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا دریافت کرده است و به موجب آن اعلام شده که کمیته مسابقات کنفدراسیون فوتبال آسیا تصمیم دارد مسابقات لیگ قهرمانان آسیا به میزبانی تیم‌های ایرانی در فصل جدید را در کشور بی طرف برگزار کند.

۲- فدراسیون فوتبال بلافاصله پس از دریافت نامه و در روز جمعه جلسه‌ای را با حضور کلیه مسئولین مرتبط با موضوع برگزار کرد و مراحل اولیه پیگیری ویژه در این باره به سرعت آغاز شد.

۳- همچنین مقرر گردید در روز شنبه جلسه دیگری در این باره با حضور مدیران 4 باشگاه نماینده ایران در فصل جدید لیگ قهرمانان آسیا برگزار شود و تصمیم مقتضی با اعلام نظر باشگاه‌های پرسپولیس، سپاهان، استقلال و شهر خودرو اتخاذ گردد.

۴- موضع نهایی باشگاههای ایرانی ظرف روزهای آینده و پس از تصمیم گیری قطعی کنفدراسیون فوتبال آسیا از طریق سایت رسمی فدراسیون فوتبال اطلاع رسانی خواهد شد.

 

 

۹ ۱۰  
آی اسپورت
2020-01-17 18:20:00
نظر دهید

۱۰ نظر
مسعود
جمعه ۲۷ دی ۱۳۹۸، ۱۹:۱۸
یه وقت فکر نکیند ای اف سی سیاسیه! اصلاً سیاسی نیست!
ای اسپورت حالا وقت حرف زدنه! نه فقط وقتی یه چیزی ضد نظام باشه شروع به نوشتن انواع مقاله ها و خبرا میکنی!
۶
رضا
جمعه ۲۷ دی ۱۳۹۸، ۱۹:۲۶
اینم از این
۸
6
جمعه ۲۷ دی ۱۳۹۸، ۲۲:۳۸
تهدید نکرده رسما میزبانی رو گرفته و سه روزه اقایون فدراسیون نشین 5 ستاره نامه رو مخفی کردن
عجالتا چندتا پرچمafc بکشین کف خیابون تا بعد که ببینیم چیکار باید بکنیم
۸
مهدی
شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۸، ۱۳:۲۴
دخالت دادن تصمیمات سیاسی کاملا واضحه . باید به فیفا یا دادگاه بین المللی ورزش از کشور های عربی شکایت کنیم. اگر نتیجه نداد خودمون دست به کار بشیم و به اعراب بفهمونیم نا امنی یعنی چه . ورزش اساسا جایگزین افتخارات نظامی ملت ها شده . اگر بخواهند ما را از کسب افتخارات ورزشی محروم کنند باید ما نیز به همان افتخارات نظامی برگردیم و شهرهایی مثل دوبی را ناامن کنیم به گونه ای که هیچ کس جرات نکنه بیاد دبی
۱
علی
دوشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۸، ۰۱:۵۰
منظورت از افتخارات نظامی سرنگون کردن هواپیمای مسافربری که نیست؟ بالاخره کسی فهمید تعداد موشک های شلیک شده به پایگاه امریکا چند تا بود؟ 35- 22- 15- 13-12-5؟؟؟؟؟؟؟؟ فعلا که هیچکسی جرات نداره بیاد ایران.
۴
مهدی
شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۸، ۱۳:۲۴
باید از ای اف سی پرسید که اگر ایران به خاطر سقوط یک هواپیما ناامن است پس نظرتان در مورد عربستان چیست که در عرض بیست دقیقه تولید نفتش توسط یمن به نصف رسید و فقط در یک سال اخیر ده ها بار به فرودگاه هاش حمله ی نظامی شده ؟
مهدی
شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۸، ۱۳:۲۹
همین پارسال بر اثر اشتباه برنامه نویسان شرکت امریکایی بویینگ دو هواپیمای مسافربری سقوط کردند اما چرا هیچکس نگران امنیت امریکا و سایر دارندگان بویینگ نشد ؟
محمد
شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۸، ۱۵:۱۲
انتقام سخت. بدید دست هوا فضای سپاه تا چند تا هواپیمای مسافربری دیگه رو ساقط کنه و بعدش ما دسته جمعی میگیم سپاه پاسداران تشکر تشکر از اینکه ما رو میکشی تشکر.
۷
علی
دوشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۸، ۰۱:۴۸
ایران کشور ناامنی هست! بهتره باشگاهها قبول کنن در خارج از ایران بازی کنن وگرنه تبعاتش سنگین تر خواهد بود.
۳
نوید
دوشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۸، ۰۱:۵۴
انصراف از حضور در بازی ها یه تصمیم احساسی و عجولانه هست! تیم های دیگه از این تصمیم تابخردانه بیشترین سود رو خواهند کرد.
۴
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر