فهرست
قاب ویژه: ملاقاتی که ایران-روسیه را قطعی کرد
قاب ویژه: ملاقاتی که ایران-روسیه را قطعی کرد

قاب ویژه: ملاقاتی که ایران-روسیه را قطعی کرد

آی اسپورت - تیم ملی فوتبال ایران در 18 مهرماه 96 دیدار دوستانه‌ای را مقابل تیم ملی روسیه انجام خواهد داد، دیداری که به احتمال فراوان در مسکو و ورزشگاه لوژنیکی برگزار خواهد شد، هرچند هنوز قرارداد برگزاری این بازی دوستانه امضا نشده. با این حال برگزاری این بازی قطعی است و سرمربیان دو تیم ایران و روسیه برای برگزاری این بازی به نتیجه رسیده و آن را قطعی کرده‌اند.

کارلوس کی‌روش پس از قطعی شدن صعود ایران به جام جهانی روسیه از برگزاری بازی دوستانه در تاریخ 10 اکتبر با میزبان جام جهانی خبر داد و در این خصوص گفت: «من روی ارتباط‌های شخصی که داشتم توانستم یک بازی دوستانه خوب و بزرگ را پیش از حضور در جام جهانی با تیم میزبان این رقابت‌ها هماهنگ کنم».

ارتباط‌های شخصی که کارلوس کی‌روش از آن صحبت می‌کند، دیداری است که سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان با استانیسلاو چرچسوف، سرمربی تیم ملی روسیه داشت. کارلوس کی‌روش که چند ماه پیش به روسیه سفر کرده بود، در شهر روستوف و در حاشیه دیدار روستوف و منچستریونایتد در لیگ اروپا دیداری با سرمربی تیم ملی روسیه داشت. سرمربی پرتغالی تیم ملی در این دیدار دوستانه و صمیمی برای برگزاری بازی دوستانه پیش از جام جهانی با چرچسوف به نتیجه رسید.

کی روش و چرچسوف
کی روش و چرچسوف

حالا که این بازی قطعی شده باید ببینیم فدراسیون‌های فوتبال دو کشور چه زمانی قرارداد برگزاری این بازی دوستانه را امضا می‌کنند تا زمان دقیق و محل برگزاری این بازی مشخص شود. این اتفاق در گروی امضای قرارداد فدراسیون فوتبال دو کشور است که در این رابطه باید به زودی منتظر سفر مسئولان فدراسیون فوتبال کشورمان به مسکو باشیم.

 

تسنیم

 

 

 

۴ ۳  
آی اسپورت
2017-07-15 10:24:00
نظر دهید
۳ نظر
رضا
شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۶، ۱۴:۳۱
بي خود كرده رفته صحبت كرده
بايد اسدي ميرفت براي مذاكره اتفاقا به زبان روسي هم مسلطه
۱ ۱
جاوید
شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۶، ۱۸:۰۰
اسدی کیلو چند ، اون اگه عرضه داشت بازی مراکش و کرواسی رو نمیذاشت لغو بشه
۱
امید از تفت
شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۶، ۲۰:۰۷
خوب از ضعف فدراسیون هست که کارلوس چنین کارهایی می کند. ما با برزیل هم بازی کردیم اون موقع کارلوسی بود!!؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر