فهرست
نقل قول های روز: این وصله ها به فرکی نمی چسبد
نقل قول های روز: این وصله ها به فرکی نمی چسبد

نقل قول های روز: این وصله ها به فرکی نمی چسبد

آی اسپورت – این بخش اختصاص دارد به گزیده ای از نقل قول اهالی فوتبال در طول چند ساعت گذشته:

مدیرعامل باشگاه درباره مسائل مربوط به کادر فنی اختیار تام دارد و همه ما موافق برنامه‌های اینچنینی هستیم. اگر لازم باشد یا مورد خاصی به وجود بیاید، حتماً خود افتخاری ما را هم در جریان امر قرار می‌دهد.

نظر حسن زمانی عضو هیات مدیره استقلال درباره دستیاران جدید شفر

 شفر به همراه گروهی در دبی هستند. برای یک شرکت تبلیغاتی کار می‌کنند. هرکدام از آنها جایی کار پیدا کنند دیگری را هم با خود می‌برند. شفر را دلالان به استقلال آوردند و حالا هم او ساناک را که در گروهش بود به ایران آورده تا بیکار نباشد. در حالی که این مربی نمی‌تواند به استقلال کمک کند. در اینجا وظیفه نظارت با کمیته فنی است. کمیته فنی استقلال حتی در جریان آوردن شفر نبودند اما وقتی هم که فهمیدند زیر قرارداد را امضا کردند و مسوولیت آمدن شفر با آنها است.

حسن روشن بی خیال انتقاد از شفر نمی شود. دستیار جدید او سوژه حمله جدید مرد همیشه منتقد استقلال به سرمربی آلمانی آبی هاست

 خیالتان راحت باشد. این بار هم هیچ برخوردی صورت نمی‌گیرد. سالیان سال است که در این فوتبال درباره زد و بندها و تبانی‌ها و فسادهای دیگر صحبت می‌کنیم. مگر با آنها برخورد شده که حالا منتظر برخورد با جادوگری باشیم. من مطمئن هستم که نه هیچ برخوردی با این موضوع می‌شود و نه این معضل تمام می‌شود.

خداداد عزیزی هیچ امیدواری به حل معضل جادوگران در فوتبال ندارد

فرکی یک موقع‌هایی آنقدر خوب است که حرص آدم را در می‌آورد. بی انصافی است که اینطور به او حمله کنیم. فرکی همیشه هوای بچه‌ها را داشت و آبروی کسی را نبرد. حتی بودند بازیکنانی که کار‌های خلافی در تیم انجام می‌دادند، اما فرکی هیچ‌وقت از آنها حرفی به کسی نزد و آبروی کسی را نبرد. اگر در همان ۳ بازی که شکوری پنالتی داد ما ۶ امتیاز را می‌گرفتیم هم سایپا جایگاه بهتری داشت در پایان فصل و هم فرکی هنوز هم سرمربی این تیم بود. فرکی بدشانسی آورد در سایپا که آنطور نتیجه گرفت، اگر دنبال جادو و جنبل بود که سایپا سیزدهم نمی‌شد.

دفاع اصغر حاجیلو سرپرست سابق سایپا از حسین فرکی در برابر این اتهام که او با جادوگران در ارتباط بوده

     
آی اسپورت
2017-11-15 09:47:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر