فهرست
شایعه روز: دربی در دبی
شایعه روز: دربی در دبی

شایعه روز: دربی در دبی

آی اسپورت - برنامه‌ریزی کنفدراسیون فوتبال آسیا و البته بازی با تیم‌های عربستانی در کشوری ثالث، اتفاقات جالبی را برای دو تیم پرطرفدار پایتخت رقم خواهد زد. پرسپولیس در اولین بازی خود در گروه D لیگ قهرمانان آسیا سوم اسفندماه در عمان میزبان الهلال عربستان خواهد بود و در دومین بازی خود هم دهم اسفند به مصاف الوحده امارات می‌رود. استقلال هم باید دوم اسفندماه در دبی به مصاف الاهلی امارات برود و پس از آن 9 اسفند در عمان میزبان تعاون خواهد بود.
نکته جالب اینجاست که پرسپولیسی‌ها پس از دیدار با الهلال راهی دبی خواهند شد و تا 8 اسفندماه در باشگاه ایرانیان دبی اردو خواهند زد و از 9 اسفند میهمان الوحده خواهند بود. استقلال هم که پس از قطعی شدن صعودش به لیگ قهرمانان آسیا برای بازی‌هایش برنامه‌ریزی کرد، با باشگاه ایرانیان دبی تماس می‌گیرد تا پیش از دیدار با تعاون در این محل اردوی خود را برپا کند و سپس راهی عمان شود. البته پاسخ مسئولان باشگاه ایرانیان به استقلالی‌ها نه بود، چراکه پیش از آبی‌های پایتخت، پرسپولیسی‌ها باشگاه ایرانیان را رزرو کرده بودند. با این حال استقلالی‌ها به دنبال راهی هستند تا در دبی بمانند که به این شکل هزینه‌های خود را کاهش بدهند و از همین‌رو از مسئولان باشگاه ایرانیان نیز کمک خواسته‌اند.
همزمانی اردوی پرسپولیس و استقلال در دبی برای اولین بار است که اتفاق می‌افتد. هرچند پیش از این دو تیم سرخابی پایتخت در ترکیه اردوی همزمان برپا کرده بودند، اما این برای اولین بار است که دو تیم در دبی همسایه می‌شوند. همین مسئله برای ایرانی‌های دبی بسیار جالب توجه است و مسئولان باشگاه ایرانیان هرچند نمی‌توانند دو تیم را در این محل اسکان دهند و اردوی همزمان آنها را برگزار کنند، به دنبال برپایی میهمانی مشترکی با حضور دو تیم هستند. حتی در باشگاه ایرانیان دبی برخی به شوخی می‌گویند فرصت خوبی است تا دو تیم استقلال و پرسپولیس در باشگاه ایرانیان دبی در دیداری دوستانه به مصاف هم بروند که این مسئله هم جالب توجه خواهد بود و هم می‌تواند ایرانی‌های زیادی را دور هم جمع کند.
هرچند برخی در باشگاه ایرانیان این مسئله را به شوخی مطرح کرده‌اند، اما مسئولان باشگاه ایرانیان به دنبال این هستند دو باشگاه را راضی به برگزاری این بازی کنند تا پس از مدت‌ها در دبی یک بازی هیجانی و جذاب برگزار شود. این مسئله به موافقت برانکو ایوانکوویچ و علیرضا منصوریان بستگی دارد که اگر سرمربی دو تیم موافق این بازی باشند، در یکی از روزهایی که اردوی همزمان دو تیم در دبی برگزار می‌شود، دیداری دوستانه در باشگاه ایرانیان برگزار خواهد شد. البته باتوجه به حساسیت دیدارهای دو تیم در لیگ قهرمانان آسیا و فاصله کمی که تا بازی پرسپولیس با الوحده و استقلال با تعاون وجود دارد، بعید است که برانکو و منصوریان با این پیشنهاد موافقت کنند. پیشنهادی که اگر هم موافقتی به دنبال داشته باشد، قطعاً بازیکنان جوان استقلال و پرسپولیس و ترکیب دوم آنها مقابل هم قرار می‌گیرند.

 

روزنامه هفت صبح

۶ ۲  
آی اسپورت
2017-02-12 09:35:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
مهدی
يكشنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۵، ۰۹:۴۸
به هیچ وجه همچین کاری درست نیست. دوتا تیم به فصله 7 روز دوتا بازی تو آسیا دارن و برگزاری دربی تو دبی وسط این 7 روز کل آرامش دو تیم رو میگیره
۲
AbAn
يكشنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۵، ۰۹:۴۹
غیرممکنه، چرا قبل بازی مهمی که دارند الکی فشار بیارن رو تیم. هدف از چنین اردوهایی آروم کردن تیمه. اگه اردوهای بین فصلی بود حالا یه چیزی.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر