فهرست
شروع دوباره لیگ برتر/ هیجان در جنوب
شروع دوباره لیگ برتر/ هیجان در جنوب

شروع دوباره لیگ برتر/ هیجان در جنوب

آی اسپورت- این یک خبر تکراری است که برای چندمین بار در یک فصل منتشر می شود که :«شروع دوباره لیگ». تعطیلات پرتعداد لیگ شانزدهم را از سکه انداخته است اما ثمره‌اش نتایج خوبی است که تیم ملی فوتبال ایران در مرحله نهایی انتخابی جام جهانی گرفته و حالا صدرنشین گروه اول است. با این حال هفته هشتم لیگ شانزدهم از عصر امروز جمعه با برگزاری دو دیدار آغاز می شود که جدال تیم های فولاد خوزستان و صبای قم و پیکان و صنعت نفت برگزار خواهد شد.

فولادخوزستان که بالاخره از انتهای جدول کنده شد و حالا به کمرکش میانه های نیمه پایین جدول رسیده در این دیدار خانگی از شاگردان صمد مرفاوی پذیرایی می کند تا شاید با سه امتیاز این دیدار از میانه های پایین جدول نجات پیدا کند. فولاد ۷ امتیازی قطعا با این پیروزی در این دیدار می تواند وضعیتش را در جدول بهتر کند. صبای ۸ امتیازی هم که در میانه های جدول قرار دارد نمی خواهد از اهواز دست خالی برگردد.

در دیگر دیدار این روز پیکان تهران در ورزشگاه شهر قدس میزان صنعت نفت آبادان است. دیداری که برای پیکانی ها از ارزش بالایی برخوردار خواهد بود. پیکان با ۸ امتیاز در رده هشتم جدول است و صنعت نفت با ۱۰ امتیاز رده چهارم را به خود اختصاص داده است. قطعا سه امتیاز این دیدار برای هر دو تیم از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

 

جمعه ۲۳ مهر ۹۵
* فولاد خوزستان – صبای قم – ورزشگاه غدیر اهواز - ساعت ۱۷:۱۰
داوران: محمدحسین ترابیان – محمدرضا ابوالفضلی – فرهاد مروجی – جواد رحیم زاده – ناظر: مسعود مرادی

* پیکان تهران – صنعت نفت آبادان – ورزشگاه شهدای شهر قدس ساعت ۱۷:۰۰
داوران: حمید حاج ملک – علی اکبر عظیم پور – ایوب غلامزاده – محمد ملکی – ناظر: حسین نجاتی

۱    
آی اسپورت
2016-10-14 08:07:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر