فهرست
منصوریان-رحمتی؛ تنها اتفاق حاشیه‌ای فولادشهر
منصوریان-رحمتی؛ تنها اتفاق حاشیه‌ای فولادشهر

منصوریان-رحمتی؛ تنها اتفاق حاشیه‌ای فولادشهر

آی اسپورت - ملاقات علیرضا منصوریان با مهدی رحمتی تنها اتفاق حاشیه بازی دوستانه روز گذشته پدیده برابر ذوب آهن بود. این مسابقه بین دو تیم خوب فوتبال ایران در شرایطی برگزار شد که منصوریان سرمربی ذوب آهن با وجود رفتن به سمت نیمکت پدیده و دست دادن با تک تک بازیکنان این تیم با مهدی رحمتی روبرو شد. رحمتی که از ابتدای مسابقه با داود فنایی و دیگر دروازه بان مشغول گرم کردن بود بعد از تعیین زمین بازی به سمت دروازه شمالی رفت و نیمه اول را از آنجا در فاصله ای نزدیک تر به منصوریان از دروازه تیمش محافظت کرد.

رحمتی که با پیراهن سفید درون دروازه پدیده ایستاده بود در طول بازی بارها و بارها با فریاد بلند مدافعان تیمش را هدایت کرد در آن سمت اما منصوریان به سبک خود و با جوش شدید در کنار زمین تیمش را به برتری و حمله هدایت می کرد. سبک کاری منصوریان کاملا متفاوت با یحیی گل محمدی بود، مربی که در تمام ۹۰ دقیقه با دستی زیر چانه بازی تیمش را زیر نظر داشت.

ذوبی ها که در این بازی میزبان بودند به نظر در طول بازی بیشتر از پدیده بازی را تحت کنترل داشتند اما پدیده هم تیمی نبود که به این سادگی تسلیم بشود. البته دو تیم در شرایط بدنسازی بودند و برگزاری بازی با طراوت از آنها بعید بود هرچند ممکن است در بازی برگشت این اتفاق رخ بدهد. جالب این که دو تیم به خاطر رفت و آمدها بین مربی ها و بازیکنان شناخت خوبی از رقیب شان داشتند، در پدیده یحیی گل محمدی کاملا از شرایط ورزشگاه فولادشهر آگاه بود و در ذوب آهن هم بازیکنانی مثل محمد نژاد مهدی و یوسف بهزادی دو بازیکن نیمکت نشین این تیم بودند که سابقه حضور در مشهد را دارند.

نکته جالب حضور ۳ بازیکن آفریقایی روی نیمکت دو تیم است، یک بازیکن تستی در پدیده که 5 دقیقه بازی کرد و یک مدافع و یک مهاجم نیجریه ای که تنها یکی از آنها برای عقد قرارداد مورد تایید قرار گرفته است.

۱    
آی اسپورت
2019-07-17 18:11:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر