فهرست
صبحانه با آی اسپورت: برانکو به انصاری چه گفت؟
صبحانه با آی اسپورت: برانکو به انصاری چه گفت؟

صبحانه با آی اسپورت: برانکو به انصاری چه گفت؟

آی اسپورت – صبحانه امروز را با خبری درباره آخرین وضعیت عبدالله ویسی شروع می کنیم. سرمربی سپاهان که دیروز و به خاطر هیجان زیاد بازی با نفت، به استادیوم منتقل شده بود شرایط خوبی دارد و عکسهایی که از اصفهان مخابره شده این موضوع را ثابت می کند.

اشکان از العربی می رود؟

تازه ترین خبر از دوحه حکایت از آن دارد که اشکان می خواهد از باشگاه العربی به طور کامل جدا شود. او نیم فصل بیرون بود و باشگاه تصمیم گرفته نامش را دوباره به لیست بازگرداند اما اشکان این موضوع را قبول نکرده چراکه می گوید با پیشنهادهایی از اروپا روبروست و ترجیح می دهد در سال جام جهانی در این قاره بازی کند.

ابراز علاقه آزمون به پرسپولیس

سردار آزمون در طول سال‌های اخیر بارها علاقه خودش به پرسپولیس را ابراز کرده است. او حتی در دوره‌ای از زمان که علی دایی سرمربی پرسپولیس بود، چند جلسه در تمرین این تیم شرکت کرد و رابطه خوبی هم با بازیکنان دارد. او بعد از برد پرسپولیس مقابل فولاد، علاقه خودش را بار دیگر ابراز کرد. سردار زیر پست سروش رفیعی در اینستاگرام برای دوستانش در پرسپولیس نوشت: ‹‹ عالی هستید. ›› و برای این تیم قلب فرستاد.

داستان تهدید انصاری

جابر انصاری مدتی است که برای گرفتن مطالبات مالی خود که از فصل گذشته هم باقی مانده به باشگاه استقلال رفت و آمد می کند اما با توجه به اینکه وضعیت مالی باشگاه خوب نیست هر بار دست خالی از باشگاه بیرون می رفت.به گزارش نامه نیوز، انصاری دیروز طاقتش تمام شد و از طریق مدیربرنامه های خود با توجه به بندی که در قراردادش موجود است و به او اجاره می دهد یک طرفه قراردادش را با این باشگاه فسخ کند اقدام لازم را کرد. با وجود این موضوع به دلیل رابطه خوبی که انصاری با منصوریان دارد امکان جدایی این بازیکن وجود ندارد و انصاری برای فشار اوردن به باشگاه و رسیدن به پول فصل گذشته خود اقدام به این کار کرده است.

برانکو به شاگرد سابقش چه گفت؟

قبل از آغاز بازی حساس فولاد و پرسپولیس همان زمان که محسن مسلمان و سروش رفیعی با دسته گل سمت نیمکت فولاد رفتند تا از نعیم رخصت بگیرند، ساسان انصاری هم که ابتدای نیم فصل اول چهار هفته شاگرد برانکو بود، سمت نیمکت پرسپولیس رفت و با برانکو خوش و بش کرد.به گفته آنهایی که نزدیک نیمکت پرسپولیس بودند، ساسان بعد از خوش و بش با نیمکت نشینان پرسپولیس، آرزوی موفقیت برای سامان نریمان جهان و رخصت گرفتن از برانکو، به محمود خوردبین گفت دلم برای شما تنگ شده بود و غیر از خوبی چیزی از شما ندیدم. در همین حین، عکاس ها برانکو را صدا زدند تا یک عکس یادگاری از او کنار ساسان داشته باشند. موقع ثبت این عکس، برانکو به شوخی به انصاری گفت؛ امیدوارم بعد از این بازی که ما شما را بردیم و بدون گل خورده از اهواز به تهران برگشتیم، موفق باشی و در تمام بازی های فولاد گل بزنی!

 

کد خبر:9408

۲    
آی اسپورت
2017-01-19 08:03:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر