فهرست
سپیدرود ۰-۰ ذوب‌آهن؛ ماندن در بحران
سپیدرود ۰-۰ ذوب‌آهن؛ ماندن در بحران

سپیدرود ۰-۰ ذوب‌آهن؛ ماندن در بحران

آی اسپورت – دو تیمی که در هفته های اخیر نتایج خوبی نگرفته اند، در برابر یکدیگر هم ناکام بودند و از بازی امروز فقط یک امتیاز کسب کردند.

هفته نهم مسابقات لیگ برتر، تاریخ: 27/7/97، ساعت: 16

ورزشگاه: سردار جنگل رشت

داور: رضا کرمانشاهی

کمک‌ها: ایوب غلامزاده، احد سلطانی، علی بای

ناظر: فریدون اصفهانیان

سپیدرود رشت: کوروش ملکی، میثم تهی دست، میلاد شیخ سلیمانی، امیرحسین اسکندری (55: امین منوچهری)، امین جوادی مقدم، میلان قربان زاده، محمدرضا مهدوی، پویا نزهتی، مهرداد بایرامی، حسین ابراهیمی، محمد غلامی(87-مهدی محمدیاری)

سرمربی: علی کریمی

ذوب‌آهن اصفهان: رشید مظاهری، محمد نژادمهدی (67- وحید محمدزاده)، عارف غلامی، میلاد فخرالدینی، حمید ملکی، حمید بوحمدان، محمد زبیر نیک نفس (61: محمدرضا عباسی)، سیدمحمدرضا حسینی (74: ادی هرناندز)، ابوذر صفرزاده، محسن مسلمان، ماریون سیلوا

سرمربی: امید نمازی

کارت زرد:

28: امین جوادی مقدم

37: میثم تهیدست

38: محمدزبیر نیک نفس

موقعیت‌های حساس:

دقیقه 3: محمدرضا مهدوی ضربه ایستگاهی به دست آمده برای سپیدرود را از میانه میدان ارسال کرد که ضربه نزهتی از کنار دروازه به بیروت رفت.

دقیقه 8: میلاد فخرالدینی از پاس در عمق مسلمان استفاده  و با ملکی تک به تک شد که  شوت این بازیکن را دروازه‌بان سپیدرود به زیبایی دفع کرد.

دقیقه 38:شوت خطرناک هرناندز از پشت محموطه جریمه از کنار دروازه ملکی به بیرون رفت.

دقیقه 39: شوت زمینی و کم جان اوبذر صفرزاده را ملکی در اختیار گرفت.

دقیقه 41: فخرالدینی بار دیگر از سمت راست نفوذی را به محوطه جریمه انجام داد که شوت این بازیکن پس از برخورد به پای مدافع سپیدرود به کرنر رفت.

دقیقه 42: محمدرضا حسینی پشت محوطه جریمه سپیدرود صاحب یک موقعیت شد که شوت پای چپ این بازیکن به شکل خطرناکی از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 56: میلاد فخرالدینی در عین ناباوری موقعیت تک به تک به دست آمده به بیرون زد تا گل اول ذوبی‌ها به دست نیاید.

دقیقه 58: شوت رو پا و زیبای محمد غلامی با فاصله کمی از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 76: سپیدرود صاحب یک ضربه ایستگاهی در پشت محموطه جریمه شد که شوت مهدوی پس از برخورد به دفاع ذوب‌آهن به شکل خطرناکی به کرنر رفت.

دقیقه 77: باز هم محمدرضا مهدوی از روی ضربه کرنر صاحب موقعیتی شد که ضربه سر کاپیتان سپیدرود توسط دفاع ذوب‌آهن از روی خط برگشت داده شد.

دقیقه 78: سپیدرودی‌ها که خود را به آب و آتش می‌زنند تا به گل برتری برسند باز هم صاحب یک ضربه کرنر شدند و ضربه سر شیخ سلیمانی باز هم توسط مدافعان حریف از روی خط برگشت داده شد و در ادامه ضربه مهدوی از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 85: این بار نوبت  ذوب‌آهن بود که از کرنر به دست آمده استفاده کند. برای دفعه اول ضربه سر ادی هرناندز را جوادی مقدم از رو خط برگشت داشت و در ادامه ضربه سیلوا را باز هم این مدافع جوان سپیدرود دفع کردتا تیمش را اینگونه نجات دهد.

دقیقه 88: حسین ابراهیمی با انجام یک حرکت زیبا و تکنیکی به محوطه جریمه ذوب‌آهن نفوذ کرد که شوت پای چپ این بازیکن را مظاهری به کرنر فرستاد.

     
آی اسپورت
2018-10-19 17:56:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر