فهرست
قراردادی با طعم آدیداس برای پدیده جوان
قراردادی با طعم آدیداس برای پدیده جوان

قراردادی با طعم آدیداس برای پدیده جوان

آی اسپورت- کریستپس پورزینگیس، بازیکن ۲۱ ساله اهل کشور لتونی، که در سال ۲۰۱۵ توسط نیویورک نیکس وارد ان بی ای شد، با شرکت آدیداس قراردادی چند ساله امضا کرد. مبلغ این قرارداد ۳ الی ۶ میلیون دلار در سال است که این قرارداد، گران قیمت ترین قرارداد تا این لحظه به حساب می آید که یک شرکت جهانی با یک بازیکن اروپایی امضا کرده.

شرکت نایکی که سال پیش اسپانسر پورزینگیس بود، علاقه ای به تداوم همکاری با این بازیکن را نداشت. او گفت: «تنها چیزی که میتوانم بگویم این است که هر دو شرکت، یک برند معروف جهانی هستند. من خیلی خوش شانس هستم که توانستم نظر این دو شرکت را به خودم جلب کنم و با آنها همکاری کنم. بقیه کارهای مربوطه را به مدیر برنامه هایم سپردم. چون او بهتر از من میتواند در این موارد تصمیم بگیرد»

ستاره نوظهور نیویورک در فصل ۱۶-۲۰۱۵ آماری برابر ۱۴٫۳ امتیاز و ۷٫۳ ریباند در هر بازی به ثبت رسانده بود. در جدول بیشترین فروش پیراهن های بازیکنان لیگ، پورزینگیس پس از استفن کری،کوبی برایانت و لبران جیمز، در رده چهارم قرار داشت. دریک رز، هم تیمی پورزینگیس، یکی از بازیکنان سرشناسی است که شرکت آدیداس، اسپانسر اوست.

 

منبع: nbapersian

۲ ۲  
آی اسپورت
2016-10-08 18:24:00
نظر دهید

۲ نظر
برزو
شنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۵، ۱۸:۵۴
21 ساله سالي 6 ميليون دلار فقط از اسپانسر ورزشيش ميگيره!!! حالا هِي برو درس بخون هي برو دانشگاه هي برو كار!
۱
سامان
يكشنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۵، ۰۹:۰۳
پسر خوب ، من و تو اگه يك درصد اين بنده خدا زحمت بكشيم حداقلش اينه كه تو كشورمون يه زندگي راحت ميتونيم داشته باشيم. نه كه درس رو با تقلب و التماس پاس كنيم بعد بگيم بيكاريم
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر