فهرست
قلعه‌نویی: داور یک پنالتی ما را نگرفت
قلعه‌نویی: داور یک پنالتی ما را نگرفت

قلعه‌نویی: داور یک پنالتی ما را نگرفت

آی‌اسپورت- قلعه‌نویی پس از تحقیر شدن در آزادی، کنفرانس مطبوعاتی‌اش را با یک جمله عجیب شروع کرد. صحبت‌های قلعه‌نویی را پس از شکست مقابل پرسپولیس می‌خوانید.

  • ادا در نمی آورم.پرسپولیس از ما بهتر بود.ولی ما دو،سه مشکل داشتیم.7،8 بازیکن ما نبودند و قرار نبود ایرانپوریان و هادی محمدی بازی کنند.این هایی که بازی کردند هم در حد و اندازه خودشان نبودند.از آنها تشکر می کنم در این شرایط آمدند و بازی کردند.در این مسابقه پرسپولیس از ما بهتر بود.
  • کارشناسان می گویند گل پرسپولیس آفساید بوده است.ضمن اینکه داور هم یک پنالتی بیرانوند را نگرفت.

  • حاتمی نباید اینجوری صحبت کند.

  • یقینا از کورس جا مانده ایم.ما از فردا به بازی ذوب آهن فکر می کنیم.امیدوارم در پایان فصل موفق باشیم.

  • من برای عالیشاه و نوراللهی از صمیم قلب ناراحتم.آنها آمده بودند به ما و خودشان کمک کنند.واقعا ناراحتم چنین اتفاقی رخ داده است.

۱ ۶  
آی اسپورت
2017-02-05 18:16:00
نظر دهید

۶ نظر
44446666610
يكشنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۵، ۱۸:۲۶
شاید ما داشتیم یه بازی دیگرو میدیدیم...بسه سیاه بازی...نمیدونم دیگه پرسپولیس باید چجوری میبرد تا عادلانه باشه...سه تا کمه؟؟؟
نه گل آفساید بود نه پنالتی تو کار بود
رضا
يكشنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۵، ۱۸:۳۱
ببخشید کدوم پنالتی؟ شما تو کل بازی چند بار رسیدین تو محوطه جریمه که پنالتی هم روتون نگیرن؟ اونی که ادینیو سر خورد افتاد زمینو میگی پنالتی؟ پس اونی که هادی محمدی طارمی رو هل داد چی بود اگه برای شما پنالتی بود؟
علی
يكشنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۵، ۱۹:۲۵
صرف نظر از نتایج تکرار نشدنی امیرخان در تراکتور مهم ترین نکته ای که این بازی داشت اینکه 1- امیر خان قلعه نوئی علیرغم اینکه طی 50 مسابقه بعنوان مربی تراکتور 30 برد کسب کرده ولی وقتش را در تراکتور تلف میکنه در ایران فقط استقلال، پیروزی و سپاهان در اشل قهرمانی هستند قهرمانی اتفاقی دیگران این حقیقت را تغییر نمیده 2- امروز بهتر معلوم شد که با بودجه خست آمیز تراکتور تیم بستن یعنی چه این تیم با فرستادن 4 مصدوم به زمین 11 نفرش را بست و ایرانپوریان که مثلا ستاره این تیمه توان بدنی پرتاب اوت را هم نداشت و نمی توانست 10 متر بدوه اما بناچار بازی کرد 3- آیا ممکنه استقلال، پیروزی یا سپاهان در کورس قهرمانی، بهترین یار خود را به حریف بدهند تراکتور حتی توان مالی نیم فصل نگه داشتن سروش را هم نداشت و این بازیکن به حریف مستقیم اونها پیوست 4- مدعی شدن این تراکتور با این سطح از بودجه، فقط و فقط معجزه امیرخان و حمایت هواداران خونگرم تبریزی بود و بس، استقلال امیرخان را میخواهد و امیرخان هم بدانند تراکتور، نه استقلال می شود و نه سپاهان همون طور که لورکوزن قادر به قهرمانی در آلمان نیست تراکتور هم بهکذا 5- تیم قرمز پایتخت نهایت استفاده را از موقعیت نبودن امیرخان در استقلال کرد همون اتفاقی که در فصل 86 هم افتاد (امیرخان نیم فصل مربی مس بودند) با بازگشت امیرخان، استقلال به جایگاه قبلی اش برمیگرده و امیرخان در فضایی قرار میگیره که نبوغ و جسارت اش مثل قبل به بار بنشینه، کریستوف دام هم با لورکوزن آخر نتوانست یکبار قهرمان بشه 7- پروین هیچوقت قبول نکرد که مثلا مربی یه تیم شهرستانی بشه ولی یه مدتی که رفت استیل آذین چقدر تحقیر شد تازه در دسته پایین بود و برخوردی با تیم های بزرگ نداشت امیرخان بدونند هر تیمی یه پتانسیلی داره تراکتور 40 سال سابقه داره با یه جام حذفی!!! بله هر 40 سال یک جام اونم حذفی، بخدا اصلا اتفاقی نیست
۳ ۳
مسعود
دوشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۵، ۰۰:۳۶
شما مثل اينكه كلا سرت تو برفه، هزينه هاي تراكتور با اون همه بازيكن تراز اول كه به صورت مفتي و سرباز ميگيره باز هم از پرسپوليس بيشتر بوده، مگر همين تراكتور ٢ تا از بهترين هاي پرسپوليسو نگرفت توي نيم فصل؟ حالا ديگه مسئولينش سرشون به كجا گرم بوده كه گند زدنو محروم شدن به خودشون مربوطه ولي لاقل نگيد تراكتور كم هزينه كرده بازيكني كه پرسپوليس ميلياردي باس واسش هزينه كنه مجبوره مفتي بره واسه تراكتور بازي كنه بعد شما بياي بگي تراكتور كم هزينس زور داره والا!
۲
تقی
دوشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۵، ۰۱:۴۳
مسعود آخه احمق هزینه ها رسما توسط سازمان لیگ اعلام میشه همه میدونن که تراکتور بودجه اش پایینه فکر کردی چرا بخاطر 100 هزار دلار محروم شدند ندارند بدند حالا 2 تا سربازم داره بعد مگه هزینه بده خوب السد هم پرهزینه است چه عیبی داره
تقی
دوشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۵، ۰۱:۴۹
(مسعود: پرسپوليس ميلياردي هزينه میكنه تراکتور بازیکن مفتي میگیره بعد بياي بگي تراكتور كم هزينس زور داره والا!) به والله شما استعدادت حیف شده
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر