فهرست
فاصله یک قدمی مجید حسینی تا بوندس لیگا
فاصله یک قدمی مجید حسینی تا بوندس لیگا

فاصله یک قدمی مجید حسینی تا بوندس لیگا

آی اسپورت - دقیقا از یک هفته قبل بود خبرهایی پیرامون کنار گذاشته شدن نام مجید حسینی از فهرست بازیکنان این تیم برای دور برگشت سوپرلیگ ترکیه به گوش رسید. این خبر در شرایطی تعجب همگان را برانگیخت که ستاره ایرانی در دور رفت یکی از ستاره های ترابزون در ساختار تدافعی بود و "بوردو-ماوی ها" با درخشش این بازیکن توانستند در زمره مدعیان باقی بمانند.

با کنکاش بیشتر رسانه های ترکیه مشخص شد عدم تمدید قرارداد مدافع ایرانی با باشگاه یکی از مهم ترین دلایل این تصمیم سرمربی جدید ترابزون است. این اتفاق بار دیگر شایعات در خصوص آینده ملی پوش ایرانی را به اوج خود رساند تا جایی که هر روز خبرهای ضد و نقیضی در خصوص تیم آتی حسینی به گوش می رسد از جمله این که او تنها یک گام با حضور در یکی از پنج لیگ معتبر اروپا فاصله دارد.

به نوشته امروز سایت  Habertsترکیه سران باشگاه ترابزون وقتی از تمدید قرارداد با حسینی ناامید شدند شروع به بررسی پیشنهادات این بازیکن از باشگاه های خواهان کردند که در حال حاضر هرتابرلین آلمان با یورگن کلینزمان مشهور نزدیک ترین تیم به ستاره ایرانی قلمداد شده است. به نوشته سایت ترکیه ای پیشنهادهای رسمی برای جذب مجید حسینی به باشگاه ترابزون رسیده‌است. بازیکن ایرانی که در فصل گذشته به عضویت این تیم درآمد حالا در پی انجام  کارهای انتقال به یک باشگاه بزرگ در لیگی معتبر است.

Haberts ترکیه نوشت :« در پیشنهادهای حسینی گزینه انتقال قرضی تا پایان فصل با امکان خرید در پایان فصل مطرح شدند که مورد پذیرش باشگاه ترابزون‌اسپور قرار نگرفت. این در حالی است که سران این باشگاه در قبال فروش قطعی مجید حسینی خواهان دریافت 5 میلیون یورو هستند تا به واسطه آن 2 بازیکن جدید را جذب کنند».

     
آی اسپورت
2020-01-19 18:04:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر