فهرست
ترکیب پرسپولیس؛ رضاییان دفاع راست
ترکیب پرسپولیس؛ رضاییان دفاع راست

ترکیب پرسپولیس؛ رضاییان دفاع راست

آی اسپورت - برانکو ایوانکوویچ ترکیب پرسپولیس برای بازی با تراکتورسازی را اعلام کرد. علیرضا بیرانوند، محمد انصاری، سیدجلال حسینی، حسین ماهینی، فرشاد احمدزاده، کمال کامیابی‌نیا، محسن مسلمان، رامین رضاییان، سروش رفیعی، مهدی طارمی و وحید امیری ۱۱ بازیکن تیم پرسپولیس در بازی امروز هستند. درباره ترکیب پرسپولیس در این بازی دو نگاه وجود دارد.

نگاه اول که خیلی منطقی نیست این است که فرشاد احمدزاده در دفاع چپ بازی می‌کند و ماهینی دفاع راست. رضاییان هم هافبک خواهد بود. این احتمال به خاطر تجربه تلخ بازی با گسترش فولاد و قد کوتاه احمدزاده واقعا حساب شده به نظر نمی‌رسد. اما احتمال دوم درست‌تر است. ماهینی دفاع چپ و رضاییان دفاع راست هستند و فرشاد یکی از هافبک‌ها.

۶ ۴  
آی اسپورت
2017-02-05 11:34:00
نظر دهید

۴ نظر
مهدی
يكشنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۵، ۱۱:۵۸
داداش همون نگاه اول که به نظر شما منطقی نیست انجام می شه.فرشاد امروز به احتمال زیاد دفاع چپه
۱
حامد
يكشنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۵، ۱۳:۱۰
پرسپولیسیهای عزیز لطفا بدور از تعصب به قضیه نگاه کنین، فیفا به صورت شفاف اعلام کرده تیمایی که بدهی دارن حق جذب بازیکن ندارن، و دقیقا همه می دونن با ثبت بازیکن در سایت تی ام اس رای محرومیت اجرا میشهبه زبان ساده تر شما که پول داری بازیکن بخری چرا بدهیتو نمیدی، استقلال بازیکن خارجی ازبک می خواست جذب کنه محروم شد و تراکتور شهباز رو دقیقا بعد از ثبت بازیکن در سایت تی ام اس، فدراسیون به پرسپولیس در جذب بازیکن عراقی تذکر داد ما میگیم این تذکرو به ما و استقلالم میدادی، خدایش فوتبال بی طرف مگه خواسته هممون نیست، ببیین این رویه به نفع هیچکس نیست پرسپولیس تا یه ماه آینده از آسیا خط می خوره و این برای همه زجر آوره عرب دشمن هممونه سالیان ساله ما یه نوع آب و نون و برنج می خوریم زجر بالا کشیدن دلار خارج از مستطیل سبز هممونو آزار میده، ما هموطنیم پس بیاین این فوتبال مصلحت اندیش رو خراب و دوباره بسازیمش بجای فحاشی به همدیگه با عقل سالم دنبال اصلاح باشیم
۲ ۲
داچلی لجستیک
يكشنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۵، ۱۳:۴۲
حامد جان شما یه توهم به نام محرومیت پرسپولیس رو مبنا قرار دادی و بر اساس اون سخنرانی کردی.
بیا پایین دادا :)))
۵
6 & 4
يكشنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۵، ۱۳:۴۹
جناب حامد عزیز، اولا: که شما از کجا فهمیدید فدراسیون به پرسپولیس تذکر داد که محروم است؟ آیا جنابعالی خواب نما شده اید و یا بر اساس مدرک چنین ادعایی می فرمایید، اگر ادعای شما مستدل است پس مدرکتان کو؟ ثانیا: دو روز پیش که استقلالی ها و البته تراکتوری های وطن پرست!!! پاشنه در سایت الهلال را از جا در آورده بودند برای خوش خدمتی به حریف عرب، آیا ما هموطن نبودیم؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر