فهرست
سامپائولی: مسی متفاوتی خواهید دید
سامپائولی: مسی متفاوتی خواهید دید
جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه

سامپائولی: مسی متفاوتی خواهید دید

آی‌اسپورت- آرژانتین فردا در یک بازی مرگ و زندگی باید به مصاف نیجریه برود و برای صعود، نیاز حتمی به پیروزی دارد. آلبی سلسته در روزهای اخیر و پس از شکست سنگین مقابل کرواسی، روزهای سخت و پرتلاطمی را سپری کرده است. از اردوی این تیم اخبار و شایعات عجیبی منتشر شده اما سامپائولی، سرمربی آرژانتین، به بازی فردا خوشبین است.

او در نشست خبری بازی با نیجریه گفت:« بازی حساس و تعیین کننده ای پیش رو داریم چرا که سرنوشت صعود ما را مشخص خواهد کرد. بازی برای هر دو تیم جذاب است.

هفته دشواری را پس از شکست برابر کرواسی پشت سر گذاشتم. شکست، ضربه سختی برای ما بود چرا که در ابتدا، سرنوشت ما به بازی نیجریه و ایسلند بستگی داشت. خوشبختانه نیجریه پیروز شد و حالا ما هم شانس تقریبا خوبی برای صعود داریم. نمی توانم روزها و ساعاتی که بر من گذشت را توصیف کنم. از همان روز شکست برابر کرواسی به بازی با نیجریه فکر می کنم و روش های مختلف رویارویی با این تیم را برنامه ریزی کرده ام.»

ترکیب اصلی:« می دانم که چه ترکیبی را باید به زمین بفرستم ولی ابتدا باید آن را به بازیکنانم بگویم. روش های مختلفی را در تمرین پیاده کردیم. می توانم این را به شما بگویم که فردا آرژانتین، زندگی جدیدی را در جام جهانی شروع خواهد کرد.»

نیجریه:« آنها تیم کامل و بسیار خوبی هستند. کار را با 2-4-4 شروع کردند و الان 2-3-5 بازی می کنند. قدرت بدنی بالای نیجریه، در برخی مقاطع بازی تفاوت ها را رقم می زند. ما باید بازی را کاملا تحت کنترل خودمان بگیریم. نیجریه بازیکنان با تجربه و چند پسته ای مثل موزس دارد و باید مراقب باشیم.»

 مسی:« بازی با کرواسی برای مسی بد تمام شد. پاس زیادی از سوی هافبک ها به وی نرسید و در چنین شرایطی او نیمی از کارایی خود را از دست می دهد. واضح است که اگر به مسی توپ بیشتری برسد، موقعیت های بیشتری نصیب مان می شود. به شما قول می دهم که فردا مسی متفاوتی خواهید دید و تیم بیشتر از همیشه در خدمت او خواهد بود.»

صحبت با بازیکنان:« من در هر تیمی که بوده ام، خودم را با بازیکنان نزدیک دیده ام. همیشه با آنها در ارتباط مستقیم بوده ام و هیچوقت تنها به تئوری ها بسنده نکرده ام. می دانم که بین مربی و بازیکن باید ارتباط دوستانه برقرار باشد. در چند روز اخیر با کل تیم صحبت کرده ام ولی هرگز محتوای حرف هایمان را فاش نخواهم کرد.»

سبک بازی:« فردا باید با قلب مان بازی کنیم. تیم از همان ابتدا باید مصمم وارد زمین شود و کار را محکم شروع کند. باید هر کاری برای پیروزی انجام دهیم.

اطمینان دارم که فردا بازی متفاوتی از ما خواهید دید. در بازی قبلی بدشانس هم بودیم. تا قبل از گل کرواسی روی اشتباه کابایرو، بازی متعادل دنبال می شد. فردا چنین اتفاقی رخ نخواهد داد و جام جهانی تازه برای ما شروع می شود.»

 

ورزش سه

     
آی اسپورت
2018-06-25 22:23:00
همچنین در این باره بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر