فهرست
تلاش برای احیای علیپور؛ پرشور و کم‌دقت
تلاش برای احیای علیپور؛ پرشور و کم‌دقت

تلاش برای احیای علیپور؛ پرشور و کم‌دقت

آی‌اسپورت- علیپور در بازی با السد بارها سعی کرد دروازه قطری‌ها را با شوت یا پاس‌های کلیدی تهدید کند اما در نهایت باز هم در گلزنی یا گلسازی ناکام ماند.

به گزارش وبسایت نود، علی علیپور چند هفته‌ایست که از روند خوب و آماده‌ای که داشته فاصله گرفته و خبری از دبل‌های متوالی آقای گل لیگ برتر نیست. البته در دو بازی اخیر لیگ برتر و لیگ قهرمانان پرسپولیس نشانه‌هایی از بازگشت جنب و جوش و تحرک به بازی علیپور دیده می‌شود اما همچنان دقت هفته‌های قبل، گمشده مهاجم اول پرسپولیس است. علیپور برابر السد هم موفق شد ۵ بار به سمت دروازه حریف شوت بزند که دو بار هم در چارچوب قرار گرفت اما گلی به نامش ثبت نشد. دو پاس کلیدی ثبت شده از علیپور هم نشان می‌دهد نقش پررنگی در حملات پرسپولیس داشته است. در آخرین بازی لیگ برتر برابر پارس جم هم علیپور با ۳ شوت که یک بار در چارچوب بود  و یک پاس کلیدی سعی در حضور جدی روی حملات قرمزها داشت اما در نهایت در گلزنی ناکام ماند.

علیپور در ۴۵۰ دقیقه اخیر بازی در لیگ برتر فقط یک گل برای پرسپولیس زده که آن هم روی ضربه پنالتی برابر سایپا زده شد و در نهایت با شکست پرسپولیس امتیازی هم برای سرخپوشان در بر نداشت. بر اساس آمار متریکا، علیپور در این ۵ بازی فقط ۲ پاس کلیدی ثبت کرده است. مهاجم پرسپولیس فقط ۶ شوت در چارچوب طی این ۵ بازی به ثبت رسانده که نشان می‌دهد دقت او در شوتزنی با کاهشی قابل توجه رو‌به‌رو شده است. آخرین گل علیپور در آسیا هم به ۱۴ فروردین و آخرین بازی دور رفت برابر الوصل برمی‌گردد. علیپور به جز بازی اخیر برابر السد، در دو بازی دیگر دور برگشت ۶ شوت زد که ۴ بار هم در چارچوب قرار گرفت اما گلی به نامش ثبت نشد. افزایش کارایی علیپور کاملا در نتیجه‌گیری پرسپولیس تاثیرگذار است و شاید برانکو باید به این بی‌دقتی که می‌تواند ناشی از خستگی باشد با دید جدی‌تری نگاه کند. آن هم در روزهایی که پرسپولیس مرحله حذفی را پیش رو دارد و کوچکترین اشتباه یا بی‌دقتی می‌تواند به قیمت حذف تیم باشد.

 

نود

     
آی اسپورت
2018-04-18 21:02:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر