فهرست
درایت واقعی اصفهانی؛ اعتماد به قلعه‌نویی
درایت واقعی اصفهانی؛ اعتماد به قلعه‌نویی

درایت واقعی اصفهانی؛ اعتماد به قلعه‌نویی

آی اسپورت – باخت 4-0 به پرسپولیس در هفته چهاردهم نقطه عطفی برای ذوب‌آهن و امیر قلعه‌نویی بود. ذوب‌آهن قبل از پرسپولیس در یک بازی خانگی به فولاد هم 1-0 باخته بود و شکست سنگین مقابل پرسپولیس می توانست به همکاری قلعه‌نویی با ذوب‎آهن خاتمه دهد. تیم در رده دهم جدول قرار داشت و رخ دادن هر اتفاقی ممکن بود. حتی جلسه هیات مدیره هم تشکیل شد اما خروجی این جلسه حمایت از ژنرال بود. حمایتی که امروز به صعود ذوب‌آهن تا رده دوم جدول رده‌بندی منجر شد.

ذوب‎‌آهن بعد از باخت به پرسپولیس، مقابل تیم بحران‌زده نفت تهران قرار گرفت و با استفاده از شرایط بد نفت این تیم را 2-0 شکست داد. شاگردان امیر قلعه‌نویی در ادامه در یک بازی خانگی مقابل سیاه‌جامگان به تساوی بدون گل رسیدند اما کارشناسی داوری بازی نشان داد که ذوب‌آهن می‌توانست در این بازی هم به پیروزی برسد. تیم اصفهانی در ادامه گسترش فولاد، پیکان، سپاهان، صنعت نفت و استقلال خوزستان را شکست داد و در ادامه نتایج فوق‎العاده خود، امروز تیم آماده استقلال را 2-1 مغلوب کرد تا با ششمین پیروزی پیاپی به رده دوم جدول صعود کند.

سعید آذری مدیر عامل ذوب‌آهن پیش از این یک بار از اصطلاح درایت اصفهانی استفاده کرد که به مذاق اهالی فوتبال خوش نیامده بود. او مدعی شده بود که اگر درایت اصفهانی‌ها در فدراسیون نبود، استقلال و پرسپولیس مجوز حرفه‌ای کسب نمی‌کردند و از حضور در لیگ قهرمانان آسیا محروم می‌شدند که این ادعا با واکنش منفی هواداران و حتی بعضی از مسئولان سرخابی‌ها روبرو شد. اما به نظر می‌رسد درایت اصفهانی واقعی، همین ابقای قلعه‌نویی روی نیمکت مربیگری ذوب‌آهن و اعتماد به او بود. آذری قبلا درباره یحیی گل‌محمدی هم این کار را انجام داده و نتیجه خوبی گرفته بود. او امروز نتیجه اعتماد به قلعه‌نویی را هم در فولادشهر دید و شاهد صعود تیمش از رده‌های پایین جدول به رده دوم بود.

 

۷ ۴  
آی اسپورت
2018-02-04 17:27:00
نظر دهید

۴ نظر
عری ب لنگ
يكشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۶، ۱۷:۴۶
ببند حلقت و الکی شر و ور نگو چون اینا اس اس و نبردن بلکه داور بی ... بود که باعث بردشون شد .
۹ ۲
حسين
دوشنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۶، ۰۰:۴۱
راست میگی....این چه پنالتی بود اخه؟! هنوز که بازیکن ذوب نصف شده!
۲
عمر خربین
دوشنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۶، ۰۴:۱۸
یبار یه لنگی خودشو قاطی نداد افتاد مرد
اشکان
يكشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۶، ۱۷:۴۸
درایت واقعا اصفهانی که از فدراسیون شروع میشه و به کمیته داوران ختم میشه
۹
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر