فهرست
آخرین گام‌های قلعه‌نویی؛ جذب دو استقلالی سابق
آخرین گام‌های قلعه‌نویی؛ جذب دو استقلالی سابق

آخرین گام‌های قلعه‌نویی؛ جذب دو استقلالی سابق

آی اسپورت - انتقال امید نورافکن به سپاهان نهایی شده و می‌توان او را خرید جدید امیر قلعه‌نویی دانست آن هم در شرایطی که آندره‌آ استراماچونی برای جذب مدافع چپ روی میلیچ تاکید کرد و تمایلی به بازگشت نورافکن نداشت.

سرمربی سپاهان حالا به‌دنبال جذب یک بازیکن سابق دیگر استقلال است. سپاهان مذاکرات همزمان خود با روزبه  چشمی و امید ابراهیمی آغاز کرده و در این میان احتمال توافق با چشمی بیشتر است چرا که امید ابراهیمی امیدوار است در لیست خرید تیم الدحیل قطر قرار گیرد. امروز کانون هواداران باشگاه  الدحیل مدعی شد که ابراهیمی، هافبک سابق الاهی مدنظر این باشگاه  متمول قطری است. ابراهیمی امیدوار بود در لیست خرید السلیله هم قرار بگیرد اما پرونده خارجی‌های السیلیه و العربی با جذب عناصر جدید در فاز  دفاعی بسته شد و باید دید تمایل الدحیل به جذب امید ابراهیمی تا چه اندازه جدی است. ابراهیمی البته پیشنهاد الخریطیات را هم دارد اما بعید است بازی در لیگ یک قطر برای الخریطیات را به بازی در سپاهان  و لیگ قهرمانان آسیا ترجیح دهد.

روزبه چشمی هم که همچون پژمان منتظری و مهدی رحمتی در استقلال فصل بعد جایی ندارد یکی از نفراتی است که سپاهان خواهان او شده و گفته می شود استراماچونی هم در پی اعلام نظر جدید باشگاه مبنی بر تمدید با چشمی  نسبت به جذب او تمایلی ندارد.

چشمی از الاهلی پیشنهاد داشت اما وقتی مبلغ بالا درخواست کرد الاهلی با جذب دو بازیکن در دفاع و حمله پرونده خارجی‌های خود را بست. این بازیکن همچنین امیدوار بود به تیم‌های اروپایی برود اما پیشنهادهایی که به او ارائه کردند پیشنهادهای قابل توجهی نبود. او هنوز با تیمی قرارداد نبسته و سپاهان طی روزهای اخیر با او وارد مذاکره شده است. در مجموع به نظر می‌رسد از میان چشمی و ابراهیمی یک بازیکن به سپاهان برود و احتمال جذب هر دوی آنها چندان زیاد نیست. انتقال کاوه  رضایی  به سپاهان هم بیشتر شایعه است چرا که باشگاه بروژ بلژیک با پنج میلیون یورو رضایی را از شارلوا خریداری کرده و با مبالغ کم که در توان تیم‌های ایرانی است رضایت‌نامه او را صادر نمی کند و خود کاوه هم تمایلی به بازگشت به لیگ ایران ندارد.

  ۱  
آی اسپورت
2019-08-19 15:00:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
شهرنویی
سه شنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۸، ۰۵:۳۳
تیم پنجم نقل و انتقالات:)))
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر