فهرست
حالا متوجه شدید آقای ده‌نمکی؟
حالا متوجه شدید آقای ده‌نمکی؟

حالا متوجه شدید آقای ده‌نمکی؟

آی اسپورت - اظهارنظر ده‌نمکی مبنی بر اینکه «تیم ملی نباید 5گل به یمن می‌زد» از زاویه بازی جوانمردانه مفصلا مورد بررسی قرار گرفت و خیلی‌ها نظرشان را در این مورد گفتند. با وجود این بخش «فنی» کار کاملا مغفول مانده است. اتفاقا ارزش 5گلی که تیم ملی به یمن زد دقیقا در پایان مرحله گروهی مشخص شد؛ جایی که تیم کشورمان صرفا به واسطه برتری از حیث تفاضل گل به‌عنوان صدرنشین راهی دور بعد شد. به این ترتیب اگر ما آن روز آن 5گل را نمی‌زدیم، به جای قرعه آسان فعلی و مسیر هموار تا نیمه‌نهایی رسما باید وارد تونل وحشت می‌شدیم و پیاپی به مصاف مدعیان سنتی قهرمانی می‌رفتیم. خوب است که آدم اگر اشتباه می‌کند، قدرت اعتراف به آن را داشته باشد. ده‌نمکی هم به جای دادن پاسخ‌های حماسی به تک‌تک نقدها بهتر است موضوع را از این زاویه نگاه کند.

 
۳۰ ۳  
آی اسپورت
2019-01-19 21:54:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
h
شنبه ۲۹ دی ۱۳۹۷، ۲۲:۴۶
این گلابی کیه اخه حرفش مهم باشه...
بهزاد
يكشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۷، ۱۰:۰۳
از چه زاویه ای؟ این نمیدونه فوتبال چند به چند برگزار میشه. از کدوم زاویه نگاه کنه؟ این چه میفهمه تفاضل گل چیه؟ از نظر این ما تو گروه اول شدیم به کشور عزیز تر از جان عراق هم ظلم کردیم. حق مطلب از نظر اینو رفقاش این بود که ما باید کاری میکردیم عراق بعنوان تیم اول بره سمت آسون جدول، ویتنامو که نمیتونستیم کاری کنیم چون از دستمون خارج بود کاری کنیم که یمنو نبره اما میتونستیم به یمن ببازیم که حداقل تیم سوم بیاد بالا مردم ستمدیده یمن خوشحال بشن. ... لق مردم خودمون. عراقو یمن و سوریه و فلسطینو عشق است
۵
عبدالله
يكشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۷، ۱۱:۲۲
آقای مدیرسایت
چرا این جمله ده نمکی اینقدر شما رو سوزند؟ یعنی انتظار داری بخاطر یک نظر غلط ده نمکی باور کنیم که این همه مطلب نویسی و اظهار نظر از میانیان بگیر تا تحلیلگران سایت شما اتفاقی است؟
یعنی هیچکس هیچ نظر اشتباه در زمینه فوتبال نداده و نمی دهد؟
فقط در ده نمکی اشتباه نظر داد؟
شما که معتقدید اظهار نظر حق هرفردی است. پس چرا در مورد اظهارنظر ده نمکی این قدر دیکتاتوری بخرج میدهید؟
واقعیتش من نمی توانم باور کنم این حجم از مطلب نوشتن در سایت شما برعلیه ده نمکی عادی است.
چون دیدم خیلی از اظهارنظرهای غلط دیگران را که سایت شما بی خیال بود در موردش
اگه با ده نمکی خورده حساب دارید، مرد و مردانه برید باهاش تسویه حساب کنید
نه دراینجا
چون سایت شما یک سایت شخصی یا یک صفحه شخصی نیست
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر