فهرست
چرا برانکو مخالف سیدجلال بود؟
چرا برانکو مخالف سیدجلال بود؟

چرا برانکو مخالف سیدجلال بود؟

آی اسپورت - برانکو پس از مراسم انتخاب برترین‌های سازمان لیگ فوتبال مصاحبه کرد و گفت: «رأی من برای انتخاب بهترین بازیکن لیگ برتر سیدجلال حسینی بود…». اما داستان برانکو و سیدجلال حسینی از اول این‌قدر هم شیرین نبود. سیدجلال حسینی می‌خواست پس از یک فصل بازی در قطر به پرسپولیس بیاید، اما برانکو مخالف بود!

مرد کروات، لوکا ماریچ هموطن خود را به ایران و پرسپولیس آورد و معتقد بود این مدافع یک لیدر برای تیمش خواهد شد. آن روز‌ها اگر خبرنگاری اسم سیدجلال حسینی را بر زبان می‌آورد با برافروختگی و خشم برانکو روبه‌رو می‌شد و حتی امکان داشت مصاحبه اش با سرمربی پرسپولیس نیمه‌تمام بماند! برانکو حتی اسم سیدجلال حسینی را برنمی‌تابید و بار‌ها و بار‌ها اعلام کرد او را نمی‌خواهد و تا پایان فصل نقل و انتقالات هم کوتاه نیامد.

به گواه اغلب کارشناسان تیم برانکو در لیگ پانزدهم بهترین پرسپولیس چند سال اخیر بوده که به خاطر نداشتن دفاع و دروازه‌بان مستحکم دستش از جام قهرمانی کوتاه ماند. سال بعد برانکو کوتاه آمد و موافقت کرد سیدجلال دوباره به پرسپولیس برگردد. او آمد و به کمک علیرضا بیرانوند بهترین خط دفاع لیگ برتر را شکل داد تا پرسپولیس دو سال پی‌درپی قهرمان لیگ برتر شود.

 امروز، اما رابطه برانکو و سیدجلال به شدت گرم شده است. در تمرینات و مسابقات پرسپولیس قدرت مضاعف سیدجلال و اختیاراتی که برانکو به او داده، مشهود است. مرد کروات پس از خط خوردن سیدجلال از لیست نهایی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه تمام‌قد پشت کاپیتان خود ایستاد و از او حمایت کرد. حسینی هم در مصاحبه‌های اخیر خود از برانکو تشکر و اعلام کرده که بیشترین کمک پس از جا ماندن از لیست مسافران جام جهانی روسیه را سرمربی پرسپولیس به او داشته تا دوباره برگردد.

شاید برای خیلی‌ها جالب باشد که بدانند چرا ۳ فصل قبل برانکو با وجود اصرار خود سیدجلال حسینی و مدیران و هواداران پرسپولیس برای جذب این مدافع ملی‌پوش از خرید او خودداری ورزید. لوکا ماریچ به جای خود، اما همان روز‌ها هم شنیده شد یکی از هموطنان برانکو به او خط داده و زیرآب سیدجلال حسینی را زده است که پرسپولیسی نشود.

 اصل داستان چه بود؟

دیروز با یکی از مسئولان سابق پرسپولیس گپ می‌زدیم. طرف که تمایلی به افشای نام خود نداشت، به ما خبر داد که یکی از هموطنان برانکو که رابطه خوبی با سیدجلال حسینی نداشته، اطلاعات غلطی در مورد این مدافع ملی‌پوش به سرمربی پرسپولیس داده بود.

طرف به برانکو گفته سیدجلال حسینی کمردرد کهنه‌ای دارد که به او اجازه نمی‌دهد کامل و تا پایان فصل در خدمت تیم باشد و ممکن است ۳ سال قبل همان هفته‌های اول خانه‌نشین شود! همین اطلاعات غلط باعث شد برانکو قید سیدجلال حسینی را بزند و گفته می‌شود هنوز هم از دست دوست و هموطن خود شاکی است.

برانکو هنوز هم در محافل خصوصی به طرف می‌گوید: «اگر آمار غلط در مورد سیدجلال به من نداده بودی، الان در قهرمانی لیگ برتر ایران هت‌تریک کرده بودم!».

 توضیح آی اسپورت: تابناک ورزشی اسمی از هموطن برانکو نیاورده اما به نظر می رسد او کسی نیست جز زلاتکو کرانچار که سه سال قبل شایعه شده بود به عنوان سرمربی الاهلی، به سرمربی پرسپولیس توصیه کرده بود که سیدجلال را نگیرد چرا که او مدافع کندی است و سرعت تیم را می گیرد.

۸ ۲  
آی اسپورت
2018-08-08 07:21:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
SirNic
چهارشنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۷، ۰۸:۴۷
نخیر اینجوری نیست، قبل از اینکه بره قطر برای تمدید با پرسپولیس شرط گذاشت که قبل از مذاکره باید تسویه کنند پرسپولیس هم تسویه کرد و سید جلال تلفنش رو جواب نداد و رفت قطر از اون موقع مدیر عامل وقت باهاش چپ شد و وقتی برگشت دیگه این مدیر عامل بود که نخواستش...
۱ ۱
B
چهارشنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۷، ۱۱:۲۴
اون سال سیاسی لعنت شده رو مدیرعامل پرسپولیس کرده بودن همونی که اول در نقش مشاور اقتصادی وارد باشگاه شد و بعد صندلی مدیرعاملی رو گرفت و وعده داد پول زیادی رو به تیم تزریق میکنه ازقضا معلوم شد همزمان به پرسپولیس،استقلال و راه اهن کمک مالی میکنه. اتفاقا همون سال درست موقع نقل و انتقالات 7 میلیارد مخفیانه به استقلال داد و بازیکنانی مثل خلعتبری و سیدجلال رو به بهانه بی پولی فراری داد. (درست زمانی که امثال سیدجلال بدهی شون توسط مدیرعامل قبلی تسویه شد سیاسی اومد)همون سال ماهینی تازه داشت میرفت ملوان سربازی اگه یادتون باشه اولین نفر اون بود که گفت سیاسی خائنه و 7 میلیارد به استقلال داده ولی داره بازیکنان پرسپولیس رو فراری میده.
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر