فهرست
ترک شبانه ایران از سوی هرویه میلیچ!
ترک شبانه ایران از سوی هرویه میلیچ!

ترک شبانه ایران از سوی هرویه میلیچ!

آی اسپورت - میلیچ مدافع چپی که توسط آندره آ استراماچونی به فوتبال ایران معرفی شده بود و در ابتدای این فصل با رفت و برگشت های بسیار در نهایت قرارداد خود را با آبی ها تمدید کرد، بعد از ترک ورزشگاه  آزادی  به صورت تنهایی (البته با اجازه کادرفنی) در پایان دربی بامداد امروز عزم رفتن از ایران را کرد. این واکنش کاملا غیرمنتظره و عجیب به تصمیم محمود فکری در نیمکت نشین کردن این بازیکن است. میلیچ پیش از بازی با گل گهر سیرجان از جمع نفرات اصلی خط خورده  و بعد از آن متنی در اینستاگرامش منتشر کرد که به نوعی به تصمیم فکری طعنه زده بود. پس از آن سرمربی استقلال او را در اختیار باشگاه قرار داد و با گذشت سه مسابقه  در بازی دیروز هم از وی استفاده نکرد.

البته میلیچ به مسائل مالی و عدم پرداخت دسمزدها که دیروز مورد اعتراض گسترده تیم هم قرار گرفت اعتراض داشت . باید این تصمیم از سوی بازیکن خارجی استقلال با چه واکنشی از سوی مدیران باشگاه مواجه خواهد شد. البته به نظر نمی رسد که با توجه به شرایط قرارداد و آموختگی بازیکنان خارجی در مشورت وکلایشان میلیچ تصمیم گرفته باشد که فوتبال حرفه ای اش را تهدید کند یا به ضررش باشد.او در حال حاضر در کرواسی است و به شهرش برمی‌گردد.

در حال حاضر هواداران استقلال نظرات متفاوتی نسبت به کار میلیچ دارند اما  اگر رفتار این بازیکن در اعتراض به تصمیم سرمربی باشد، این مساله به صورت کامل غیرقابل قبول است. استقلال در سمت چپ خط دفاعی به غیر از میلیچ، محمد نادری و متین کریم زاده را در اختیار دارد اما از دست دادن بازیکنی در کلاس میلیچ می تواند دردسرهایی را برای آبی ها به وجود آورد و بدون تردید به سود این تیم نیست.

     
آی اسپورت
2021-01-12 13:53:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر