فهرست
برانکو در کنفرانس؛ همه را به آزادی دعوت می‌کنم
برانکو در کنفرانس؛ همه را به آزادی دعوت می‌کنم

برانکو در کنفرانس؛ همه را به آزادی دعوت می‌کنم

آی اسپورت – بعد از سرمربی السد، نوبت به برانکو ایوانکوویچ سرمربی پرسپولیس رسید که به نشست خبری قبل از بازی با السد برود. سرمربی پرسپولیس در این نشست بسیار با روحیه و پرانگیزه به نظر می‌رسید.

بهترین‌ روزهای‌مان را سپری می‌کنیم

مایل هستم بگویم که با پرسپولیس بهترین روزهای‌مان را سپری می‌کنیم و خیلی خوشحال و مفتخر هستیم که در نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا بازی می‌کنیم، آن هم برای دومین سال متوالی. با السد قطر در دور گروهی هم بازی کردیم و این خودش دلیلی است که چقدر گروه ما سخت و جدی بوده است. افتخار می‌کنیم که بین ۴ تیم برتر آسیا هستیم. این یک موفقیت بزرگ ورزشی برای باشگاه ما و به طور کلی در ایران است. آن چیزی که فردا انتظارش را داریم که نمایش بسیار زیبای ورزشی خواهد بود. یک خوشحالی و شادی ورزشی و همین‌طور ورزشگاهی پر از جمعیت.

همه این کارها به خاطر هواداران‌مان است

شما می‌دانید که هواداران ما چقدر برای ما مهم هستند که هم در بردها و هم در شکست‌ها همراه ما هستند. طبیعی است که همه کارها و تمرینات‌مان به خاطر هواداران است. ما امتیازی نسبت به حریف خود داریم که معنای خاصی ندارد جز این که یک امتیاز روحی و روانی برای ما محصوب می‌شود. هنوز ۹۰ دقیقه دیگر بازی داریم. السد تیم بسیار خوب و با کیفیتی دارد. آن‌ها نشان دادند که یک تیم بسیار قوی هستند که در دو سه سال اخیر با هم بوده‌اند. آن‌ها با جذب گابی تقویت شده‌اند و ۸ ملی پوش قطری دارند. هم‌چنین بونجاح یک ملی‌پوش الجزایری است. آن‌ها دو بازیکن با کیفیت بین‌المللی یعنی گابی و ژاوی را در اختیار دارند.

می‌دانیم چطور استقلال را بردند

ما روشی که به کمک آن توانستند استقلال را ببرند به یاد داریم. بنابراین ما هم بازی بسیار سختی پیش‌رو داریم. البته ما در قطر نشان دادیم قدرت، دانش، توانایی و تجربه داریم. طبیعی است که فردا باید بازیکنان ما عالی ظاهر شوند تا به فینال صعود کنیم. من به بازیکنانم حداکثر اعتماد را دارم و از همه مهم‌تر این است که همه بازیکنان در سلامت هستند. البته عالیشاه مقداری مشکلات جزیی دارد. در واقع همین الان ماهینی کاپیتان دوم ما در اتاق عمل برای عمل جراحی است برای درمان رباط صلیبی. از همین جا برای آو آرزوی عمل موفقیت آمیزی داریم که هر چه زودتربه زمین ورزش برگردد. انتظار دارم که بخشی از انگیزه، جدیت و شوق بازیکنانم برای پیروزی کاپیتان دوم‌مان باشد.

به فینال نرسیم یعنی هیچ کاری نکرده‌ایم

بازیکنان می‌دانند که چقدر برای ما مهم است که به فینال برسیم. می‌دانند که شانس بالایی دارند اما من هم آگاه هستم که اگر به فینال نرسیم واکنش‌ها طوری خواهد بود که انگار هیچ کاری نکرده‌ایم. این را تکرار می‌کنم که تیم‌هایی که به نیمه نهایی راه پیدا می‌کنند حالا در هر مسابقاتی، موفقیت عظیمی به دست آورده‌اند. بهترین تیم آسیا در سال گذشته یعنی الهلال امسال حتی از مرحله گروهی صعود نکرد. العین که فینالیست بود ۸ گل از الدوحیل خورد. این نتایج درخشانی برای ما است. خیلی افتخار می‌کنیم. من به بازیکنانم خیلی افتخار می‌کنم. می‌دانم که واکنش‌های احتمالی چگونه خواهد بود اما ما می‌خواهیم فردا از بازی لذت ببریم. دلمان می‌خواهد هواداران و خانواده‌های‌مان را خوشحال کنیم. طبیعی است که السد هم همین‌قدر بلند پروازی، انگیزه و شوق برد دارد.

در مورد سبیل بعدا حرف می‌زنیم

البته همه ما در ذهن‌مان صحنه هایی را به وجود می‌آوریم و دل‌مان می‌خواهد که در فینال بازی کنیم و دوست داریم قهرمان آسیا و حتی جهان شویم. این خواسته‌ها و انگیزه‌ها مشروع و منطقی است اما حالا این بحث را بگذاریم تا فردا بازی‌مان را انجام دهیم.

داوری‌ها هیچ وقت به نفع ما نبوده

می‌دانید که من معمولا در مورد داوری صحبت نمی‌کنم و به داوری اعتماد و اطمینان دارم. به هر حال آن‌ها به عنوان یک انسان اشتباه می‌کنند. مهم‌ترین مساله این است که اشتباهات آن‌ها عمدی نیست. اگر کسی واقعا بخواهد از داوری در بازی رفت گلایه کند آن ما هستیم اما من به داورها اطمینان دارم و گله‌ای نداشتیم. تا جایی که یادم می‌آید در تمامی ۱۰ بازی گذشته داورها حتی یک خطا به ما هدیه نکرده‌اند.

ترکیب السد را بگویم؟

من با نظر شما موافقم که سیامک خیلی خوب در بازی رفت بازی کرد و به احتمال زیاد در آینده در این پست بیش‌تر بازی خواهد کرد. خوشحال هستم که بازیکنانی داریم که در چند پست می‌توانند بازی کنند. خلیل‌زاده هم همین وضعیت را دارد و می‌تواند هم در دفاع آخر و هم دفاع راست باز کند. همین‌طور انصاری که هم در دفاع آخر و هم در دفاع چپ بازی می‌کند. اگر می‌خواهید همین الان ترکیب را به شما بگویم ولی من ترکیب السد را می‌گویم.

همه را به آزادی دعوت می‌کنم

همه دوستان را به تماشای بازی دعوت می‌کنم تا در نمایشی زیبا همه با هم لذت ببریم. طبق اطلاعاتی که من دارم و نمی‌دانم درست است یا خیر، پرسپولیس هیچ‌وقت در نیمه نهایی آسیا در ورزشگاه آزادی بازی نکرده است. بنابراین فردا انتظار نماشی قشنگ هم در زمین و هم در بیرون از زمین را دارم.

۱۳ ۳  
آی اسپورت
2018-10-22 12:46:00
نظر دهید

۳ نظر
ارام .م
دوشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۷، ۱۳:۰۴
تا همینجا هم فوق العاده بودین. بدون استرس بازی کنید و مطمئن باشید فردا هر نتیجه ای رقم بخوره ما به این تیم افتخار میکنیم
مارال
دوشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۷، ۱۵:۰۵
ببریم یا ببازیم همه هوادارای واقعی پشت تیمن
تا حالا ام با این همه مشکل معجزه بوده ؛ امیدوارم فردا شب فقط شادی ببینیم .
خدایا فقط امیدمون به خودته
yaser
دوشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۷، ۱۶:۱۶
مرد بزرگ سر تون رو بالا بگیرید حتی اگه فینالیست هم نشوی
ما هواداران ارتش سرخ از تیمی که تو ساخته ای از همین مرحله در اسیا امدی هم قانع هستیم و می دانیم ک چه بصاعتی داشتی و از کمبود بازیکن رنج می بردی ولی هیچوقت غر نزدی و همیشه میگفتی از بازیکنان مون اعتمماد دارم
فوتبال ورزش بی رحمی است ولی بدان حتی اگه حذف هم شدیم به احترامت خوهیم ایستاد و یکصدا تشویقت میکنیم
و اگه فینالیست شدیم از خدا متشکر میشیم و از شما برانکوی عزیز و سربازانت ممنون و نام تیمت وشما تا ابد در تاریخ لیگ قهرمانان اسیا ماندگار
الان دیگه به ما یاد دادی قهرمانی در اسیا کار سختی است ولی غیر ممکن نیست شما با کمترین امکانات و بازیکن همین حالا هم قهرمانی ،و ماها بهتون افتخار میکنیم
اون روزی که گفتی چشم انداز چهار ساله ای در پرسپولیس شروع میکنم گفتی اول قهرمان ایران می شویم وبعدا در اسیا می جنگیم ودر طی این جنگیدن و تلاش کردن فینالیست اسیا می شوییم و در جام باشگهای جهان هم فکر میکنیم و با بزرگان فوتبال جهان بازی میکنیم تقریبا نصفی از ایران بهت خرده گرفتند و میگفتند پرسپولبس،قهرمانی وغینالیست در اسیا،و حصور در جام باشگهای جهان رو در خواب هم نمی بیند ولی تو مرد بزرگ به همه حرفات پایبند موندی و الان در نزدیکی فینال ب سر می بری و یادته گفتی چشم انداز چهارساله ولی الان در سه سالگی اش بسر می بری و این همه افتخار واسمون کسب کردی مرد روزهای سخت
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر