فهرست
خروج اتلتیکو از کورس قهرمانی/ گریزمن نمی‌‌رود
خروج اتلتیکو از کورس قهرمانی/ گریزمن نمی‌‌رود

خروج اتلتیکو از کورس قهرمانی/ گریزمن نمی‌‌رود

آی اسپورت – حالا رئال مادرید، بارسلونا و سویا سه جایگاه بالای جدول را از آن خود کرده اند و تیم دیگو سیمئونه با فاصله در رده چهارم جدول قرار دارد. پشت سر آن ها اما رئال سوسیداد و ویارئال در تعقیبشان هستند و چشم به سهمیه آخر لیگ قهرمانان دارند. اتلتیکو در حال حاضر 6 امتیاز با رده سوم فاصله دارد و از نظر تری گیبسون، اتلتی دیگر شانسی برای قهرمانی در لالیگا ندارد: آیا کورس برای اونا تموم شده؟ فکر می کنم چند وقت پیش این اتفاق افتاد. واقع گرایانه تر اینه که بگیم اونا در کورس برای رده چهارم قرار دارن. این فعلا جاییکه اتلتیکو داره توش رقابت می کنه.  فکر می کنم اونا برای قهرمانی در کاپ ها تلاش کنن، الان فرم خوبی در کوپا دل ری دارن و در لیگ قهرمانان هم دوباره خطرناک خواهند بود. پس باید تمرکزشون رو ببرن روی کاپ ها.

تری گیبسون در ادامه گفته: مطمئن نیستم که چرخشی بازی دادن مناسب اتلتیکو باشه. در گذشته، همیشه زمانی در بهترین فرم خودشون بودن که با ثبات کار می کردن و بازیکنای اصلی همه بازی ها رو بازی می کردن. فکر نمی کنم اتلتیکو بتونه برای کاپ ها به بازیکنا چرخشی بازی بده چون سوسیداد و ویارئال کوتاه نخواهند اومد. حتی بیلبائو هم می تونه خودش رو نزدیک کنه پس اتلتیکو باید در اصل در تمام جام ها بجنگه. شاید بعضی بازی های خاص خانگی برابر تیم های پایین جدول بتونن یک یا دو بازیکن رو استراحت بدن، اما فکر نمی کنم هیچ وقت در موقعیتی قرار بگیرن که بتونن هفت هشت بازیکن اصلی رو نیمکت نشین کنن چون یه بازی لیگ قهرمانان در راهه.

اتلتیکو باید در بین چهار تیم اول فصل رو تمام کنه، اما احساس می کنم بهترین شانس اونا برای قهرمانی در یک جام در کاپ ها هست، البته برای همون هم باید اشتباهاتشون رو کم کنن، خود سیمئونه هم این فصل گفته زیادی بی ثابت بودن و این خودش نشون می ده اونا مشکل دارن.

شایعات در مورد رفتن گریزمن از تیم زیاد هستند، اما گیبسون خیلی این شایعات را قبول ندارد: فکر می کنم گریزمن در اتلتیکو بمونه. اونا یه باشگاه بزرگ اروپایی هستن و این فصل هم دوباره برای قهرمانی در اروپا تلاش خواهند کرد. اتلتیکو باید پیشنهاد خیلی بزرگی دریافت کنه تا راضی بشه بفروشدش. خود گریزمن هم باید خیلی پیشنهاد وسوسه انگیزی دریافت کنه و فکر نمی کنم الان باشگاه های زیادی باشن که بتونن چنین کاری انجام بدن. در حال حاضر باشگاه های زیادی نیستن که بزرگتر از اتلتیکو باشن.

  ۱  
آی اسپورت
2017-01-24 18:02:00
نظر دهید

۱ نظر
مسعود
سه شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۵، ۲۱:۰۷
احتمال اینکه اتلتیکو فصل رو بین چهار تیم نباشه زیاده چون قطعن بین سه تیم نیست و باید برای چهارمی با سه تیم دیگه رقابت کنه و احتمال اینکه منچستر ستاره های اتلی رو بگیرهه هم زیاده حداقل دوتاشو در دسرس داره و پولشم داره مخصوصن اینکه امسال منچستر شانس کمی برای فتح لیگ داره و اگه قهرمان نشه چهارمین فصل پیاپی هست که قهرمان نمیشه و این خیلی در تاریخ اخیر منچستر مشاهده نشده هر چند مورینیو حداقل امسال دوجام رو میتونه بیاره اما ارزش لیگ برای منچستر حتی اندازه لیگ قهرمانان هست
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر