فهرست
چلسی؛ یک گام تا جاودانگی
چلسی؛ یک گام تا جاودانگی

چلسی؛ یک گام تا جاودانگی

آی‌اسپورت- چلسی توانست در هفته نوزدهم لیگ برتر سیزدهمین برد پیاپی را در لیگ برتر به دست آورد. چلسی در یک بازی سخت توانست در استمفوردبریج 4-2 استوک‌سیتی را شکست دهد. حالا آن‌ها تنها یک برد تا رکورد خارق‌العاده آرسنال فاصله دارند که در فصل 2-2001 موفق شده بود 14 برد متوالی در لیگ جزیره به دست آورد. چلسی برای رسیدن به رکورد آرسنال در بازی آینده تاتنهام را پیش رو خواهد داشت. تاتنهام تیمی است که توانست بعد از 6 هفته قفل دروازه چلسی را در لیگ جزیره باز کند. و چلسی هم اولین باخت تاتنهام را بعد از سیزده هفته ثبت کرده بود. اتفاقاتی که بازی روز چهارشنبه را فوق‌العاده جذاب خواهد کرد.

بردهای پیاپی چلسی درحالی به دست می‌آید که تیم کونته در خطوط مختلف فوق‌العاده کار کرده است. آن‌ها در این سیزده بازی 32 گل زده‌اند و تنها 4 گل دریافت کرده‌اند و در 13 بازی 10 کلین‌شیت ثبت کرده‌اند. آمارهای خیره‌کننده‌ای که باعث شده آبی‌های لندن با 6 امتیاز اختلاف نسبت به رقیبان، صدرنشین مطلق لیگ برتر باشند.

۳ ۱  
آی اسپورت
2016-12-31 23:19:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
مسعود
شنبه ۱۱ دی ۱۳۹۵، ۲۳:۵۲
بازی حالبی خواهد بود تاتنهام توان متوقف کردن چلسی رو ندراه اما زیبایی فوتبال به اینکه اتفاق های غیر قابل پیش بینی توش زیاد میافته شاید تاتنهام بازی رو ببنده و مساوی بگیره اگه نتونه از چلسی امتیاز بگیره قطعا بین چهار تیم دیگه قرار نمیگیره
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر