فهرست
ادعای خلیل‌زاده: عذر شفر را من خواستم!
ادعای خلیل‌زاده: عذر شفر را من خواستم!

ادعای خلیل‌زاده: عذر شفر را من خواستم!

آی اسپورت – اسماعیل خلیل‌زاده عضو هیات مدیره استقلال از زمان حضورش ر این باشگاه مصاحبه‌های زیادی کرده و به نظر می‌رسد علاقه زیادی به مطرح شدن در رسانه‌ها دارد. او در جدیدترین مصاحبه‌اش مدعی شده که بیشتر از دیگر مدیران باشگاه به برکناری شفر اصرار داشته است. بخش‌هایی از این مصاحبه را بخوانید. مصاحبه‌ای که بیشتر شبیه به یک قدرتنمایی رسانه‌ای است:

لو رفتن قراردادهای استقلالی‌ها در رسانه‌ها

اصلاً در جریان این موضوع نبودم و قطعاً از طریق واحد حقوقی باشگاه پیگیر این موضوع خواهیم شد. این اسناد محرمانه بوده و به زودی عامل خائنش را پیدا کرده و رسوا و تنبیه می‌کنیم. از رسانه‌ای که این اسناد را منتشر کرده هم شکایت خواهد شد.

برکناری شفر

من بیش از هر کس پای این موضوع پافشاری کردم. ما بعد از شکستی که در شهرآورد داشتیم او را خواستیم و من در همان نشست هیئت‌مدیره عصبانی شدم و از شفر خواستم به وضعیت تیم سروسامان بدهد. او هم در حضور همه اعضای هیئت‌مدیره قول داد به تعهداتی که در قبال قراردادش دارد عمل کند ولی با سایپا مساوی کرد و شبی که در مشهد به پدیده باخت طاقت ما طاق شد و از فتحی خواستیم عذرش را بخواهد.

اگر استراماچونی نیاید؟

استراماچونی و مجیدی قرار بود روز گذشته دکتر فتحی و دکتر خطیر با این مربی در استانبول دیدار و گفتگو کنند. شنیده‌ایم مربی باهوش و کاربلدی است. نتیجه این مذاکرات تا روز پنج‌شنبه رسماً اعلام می‌شود. اگر او بیاید فرهاد هم کمکش می‌شود. قطعاً من اعتقاد دارم فرهاد مجیدی می‌تواند در استقلال مربیگری کند و این توانایی را دارد. شخصاً از گزینه مجیدی حمایت خواهم کرد.

۱ ۱  
آی اسپورت
2019-05-29 20:42:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
شل مغز آبی
پنجشنبه ۹ خرداد ۱۳۹۸، ۰۴:۱۱
نه آقا من خودم دیدم پسر وزیر ورزش بیرونش کرد شفر رو تا استقلال رو بهم بریزه
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر