فهرست
پرسپولیس برانکو و این بار رکوردشکنی در آسیا
پرسپولیس برانکو و این بار رکوردشکنی در آسیا

پرسپولیس برانکو و این بار رکوردشکنی در آسیا

آی اسپورت - پرسپولیس در این دوره به لحاظ آمار دفاعی عملکرد بسیار خوبی داشت و در پنج بازی اجازه گلزنی به حریفانش نداد. سرخپوشان که تنها در دیدار رفت برابر السد قطر ۳ گل دریافت کردند، در سایر دیدارها دروازه خود را بسته نگه داشتند تا با پنج کلین‌شیت راهی مرحله بعدی شوند. با این عملکرد فوق‌العاده پرسپولیس، آنها بهترین آمار کلین شیت در فصل جاری لیگ قهرمانان آسیا را به دست آوردند و نتایج دیدارهای باقیمانده در گروه‌های مختلف تأثیری در این آمار سرخپوشان نخواهد داشت.

همچنین پرسپولیس با ۳ گل خورده در ۶ بازی بهترین خط دفاعی در مرحله گروهی را به خود اختصاص داده؛ البته الاهلی عربستان هم تا پیش از بازی آخر مرحله گروهی، ۳ گل خورده دارد و در صورتی که در بازی هفته ششم برابر الجزیره دروازه خود را بسته نگه دارد، در کنار پرسپولیس بهترین خط دفاعی مرحله گروهی فصل ۲۰۱۸ را در اختیار خواهند داشت. اما در صورتی که در این دیدار الجزیره امارات به گل برسد، پرسپولیس به تنهایی برترین خط دفاعی تا پایان مرحله گروهی خواهد بود.

نود

۴ ۱  
آی اسپورت
2018-04-17 15:21:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
عارفabadan
سه شنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۷، ۱۶:۰۳
رامين رضاييان، سروش رفيعي، مهدي طارمي، ساسان انصاري و اميد عاليشاه رو تو يه مقطع از دست داديم ولي همچنان بهترين تيم ايران رو داريم

اينارو مديون شخصي به اسم برانكو هستيم
ممنونیم پروفسور❤❤❤❤❤❤
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر