فهرست
برانکو-کی‌روش؛ فراتر از صلح
برانکو-کی‌روش؛ فراتر از صلح

برانکو-کی‌روش؛ فراتر از صلح

آی اسپورت- برانکو ایوانکوویچ سرمربی پرسپولیس در آخرین اظهارات خود درباره تمرینات ریکاوری تیم ملی، نظرات بسیار مثبتی داشته و این تمرینات را در سطح جهانی قلمداد کرده است. اگر به سابقه رفتارهای برانکو و کی‌روش و حرف‌هایی که درباره یکدیگر زده‌اند رجوع کنیم، درمی‌یابیم که این صحبت‌های او فراتر از تعریف و تمجید معمولی از تمرینات کادر کی‌روش است.  

این دو سرمربی خارجی و مطرح که هر یک تاثیر بسزایی در عملکرد تیم‌های خود در سال‌های گذشته گذاشته‌اند، در مقاطعی با هم اختلاف نظر داشته اند. عمده اختلافات آنها هم در زمان‌هایی پیش آمده که تیم ملی یک برنامه خاص اعم از اردو یا بازی دوستانه برای بازیکنان در نظر گرفته بود.

اما مدتی است روابط این 2 مربی کروات و پرتغالی نشانی از تیرگی گذشته ندارد. در اوایل زمانی که کارلوس کی‌روش موضوع برنامه ریکاوری خاص برای بازیکنان ملی پوش شاغل در لیگ ایران را مطرح کرد، همه تصور می‌کردند اولین مخالف سرسخت این برنامه عجیب، بدون شک برانکو ایوانکوویچ خواهد بود. اما این مرد کروات نه تنها در صف منتقدان این سیستم جای نگرفت، که در قامت یک حامی، از تصمیم کادر فنی تیم ملی پشتیبانی کرد. او حتی با اعلام اینکه مربی بدنسازش را برای یادگیری به این تمرینات ریکاوری می‌فرستد، اوج حمایت را از کارلوس کی‌روش نشان داد.

برانکو در هفته‌های گذشته چندبار تاکید کرده که هرگونه کمکی بتواند به تیم ملی ایران می کند و این را وظیفه خود می‌داند. حالا هم سرمربی پرسپولیس با جهانی خواندن سطح تمرینات ریکاوری کی‌روش، نشان داد که می‌خواهد تمام خاطرات اختلاف در زمان‌های گذشته را به فراموشی بسپارد و در ذهن هواداران فوتبال ایران اینطور جا بیندازد که پرهوادارترین تیم ایران و بهترین تیم 3 سال اخیر لیگ، در آستانه رقابت‌های جام جهانی هیچ مشکلی با کادر فنی تیم ملی ندارد و کاملا در راستای برنامه‌های این تیم، کمک خواهد کرد.

 

ورزش سه

۱۱ ۶  
آی اسپورت
2018-01-21 15:29:00
نظر دهید

۶ نظر
مهدی
يكشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۶، ۱۶:۲۴
فرق برانکو جنتلمن و باسواد با کیروش پرخاشگر و بیسواد اینه که صرفا برای سربلندی تیم ملی حاضره ولو به صورت الکی هندونه زیر بغل کیروش بزاره ولی مثل کیروش وحشی بازی در نیاره...
علیرضا
يكشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۶، ۱۹:۲۵
اگر هم خود این دو مربی بخواهند صلح کنند برخی مثل شما همه چی رو مشنج می کنند!
۴
پرسپولیس واقعی
يكشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۶، ۱۷:۱۷
دیگه وقتی قبول کرده ، حرفی نداره
این موضوع با پذیرش برانکو خاتمه یافت و نماینده ی برانکو هم تمرینات را دید ،
این مطلب را به ایرانی عزیز و هموطن دلواپس گرامی جناب پژمان راهبر یادآوری میکنم که دلش میخواست اوضاع را یک همی بزند بلکه چیزی پیداشود.
بالاخره راهبر جان ایرانیه ! و دلش مثل برانکو از سنگ که نیست ، برای وطنش نگرووونه.
۴ ۲
حرف حساب
يكشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۶، ۲۳:۲۶
برانکو قبول کرد چون مجبور بود و البته بیشتر برای حفظ روحیه بازیکنان ملی پوشش! و این چیزی از حقانیت نوشته پژمان راهبر کم نمیکنه. کسی که حامی درجه یک کیروش بود و هست اما یه نیمچه وجدان و انصاف براش مونده که وقتی دودره بازی های کیروش رو میبینه انتقاد کنه! بهر حال این نیز بگذرد! فقط باید 5 ماه دیگه این آدم متکبر و از خود راضی هتاک رو تحمل کنیم که انشالله زودتر میگذره!
۲
به حرف ناحساب
دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶، ۰۰:۳۶
لابد میخوای بعد از این که کیروش رفت این پرفسور قلابی رو بکنید مربی تیم ملی ها ها جواب بده لمپن
۲
ببببببب
يكشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۶، ۱۷:۴۴
اینا اختلاف زیادی نداشتن منتهی یه عده پست مثل عشوندی و کاس نژاد هیزم به تنور می ریختن
۷
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر