فهرست
تنبیه یا نگرانی؛ برانکو نام احمدزاده را خط زد
تنبیه یا نگرانی؛ برانکو نام احمدزاده را خط زد

تنبیه یا نگرانی؛ برانکو نام احمدزاده را خط زد

آی اسپورت – نام فرشاد احمدزاده در فهرست بازیکنان پرسپولیس برای بازی مقابل السد قطر دیده نمی‌شود. مصدومیت احمدزاده که در بازی با پارس جم به وجود آمده بود به ادعای خود این بازیکن بهبود یافته و او مشکلی برای بازی مقابل السد ندارد اما برانکو ایوانکوویچ سرمربی پرسپولیس ترجیح داده نام او را از فهرست بازی با السد خط بزند.

هنوز مشخص نیست چرا سرمربی کروات پرسپولیس این تصمیم را گرفته است. احمدزاده از بازیکنان تاثیرگذار پرسپولیس و البته مهره موردعلاقه برانکو و به ادعای برخی، پسر فوتبالی او محسوب می‌شود و کنار گذاشته نام او از بازی مهم با السد کمی عجیب به نظر می‌‎رسد. یکی از دلایل این اتفاق ممکن است به بازی با پارس جم مربوط باشد. گفته می‌شود در این بازی احمدزاده انتظار داشت بازوبند کاپیتانی پرسپولیس در اختیار او قرار بگیرد اما برانکو نورالهی را به عنوان کاپیتان انتخاب کرد و همین باعث دلخوری احمدزاده شده است. برانکو هم با اطلاع از این موضوع، تصمیم به خط زدن نام بازیکن محبوب خود از لیست بازی با السد گرفته است.

اما یک احتمال دیگر هم وجود دارد. محسن ربیع‌خواه در بازی با پارس جم رباط پاره کرد و مدت‌ها دور از میادین خواهد بود. احمدزاده هم در همین بازی آسیب دید اما مصدومیت او جدی نبود. با این حال ممکن است برانکو نگران رخ دادن اتفاقی مشابه برای احمدزاده باشد و ترجیح بدهد در استفاده از او مقابل السد ریسک نکند. پرسپولیس از نقل و انتقالات فصل بعد محروم است و مصدومیت بازیکنان فعلی این تیم می‌تواند برای باشگاه و برانکو گران تمام شود. با این حال، باید این نکته را هم در نظر داشت که بازی با السد برای پرسپولیس بسیار مهم است و شاید بهتر باشد برانکو از تمام پتانسیل تیمش برای پیروزی در این بازی و سرگروه شدن در لیگ قهرمانان آسیا استفاده کند.

۱۰ ۵  
آی اسپورت
2018-04-14 18:02:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۵ نظر
***
شنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۷، ۱۸:۵۷
فاز شماها چیه؟ برانکو بازیکن رو تنبیه کنه میگین از همه پتانسیل تیمش استفاده نکرده، تنبیه نکنه حرف از نظم و دیسیپلین میزنید و از کیروش نمونه و مثال میارین! حالا خوبه دیدین بعضی بازیکنان تو تیم های دیگه تعویض میشن سرمربی شون رو ... حساب نمیکنن ولی از این حاشیه ها نمیسازین
ارتش چهل میلیونی
شنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۷، ۲۱:۱۴
احتمال اینکه ربیع خواه بای کنه برابر السد.با شناختی که از برانکو دارم خیلی زیاده ربیع خواه که با رباط یا بی رباط بازیش فرقی نداره و اصلا به رباط صلیبی احتیاج نداره
۵ ۲
((
شنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۷، ۲۲:۱۲
از این بدبخت بکشین بیرون و شوخی های بی مزه تون رو تموم کنید؛ کیسه کشا این بدبخت رو میکوبیدن شماها هم باهاشون همراه شدین
فرشاد4تای95
شنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۷، ۲۳:۱۷
درجواب (،(اینی که نوشته خودش بدبخته پرسپولیسی نیست 1بی وجودکه نمیتونه بگه بدخواه پرسپولیسه درضمن هرچی برانکوبگه
۸
مارال
شنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۷، ۲۳:۴۵
اگه تنبیه بوده که کارش درست بوده ، اگرم نگرانی که بازم درسته.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر