فهرست
شرط‌بندی جالب دختر تنیسور: دیت با هوادار!
شرط‌بندی جالب دختر تنیسور: دیت با هوادار!

شرط‌بندی جالب دختر تنیسور: دیت با هوادار!

آی‌اسپورت- یوژینی بوشار ستاره کانادایی تنیس زنان جهان به دنبال یک شرط بندی توییتری بر سر مسابقه سوپربال به قولش عمل کرد و با یک دانشجوی ۲۰ ساله قرار گذاشت. یوژینی بوشار در توییترش پیش‌بینی کرده بود که آتلانتا فالکونز برنده سوپر بال می‌شود و جان گورکی نیز که در میزوری درس می‌خواند در توییتر نوشت: “اگر پتریوتز برنده شود، می‌شود که قرار بگذاریم؟”

در جریان مسابقه هنگامی که تیم فوتبال آمریکایی آتلانتا فالکونز ۰-۲۱ از حریف پیش بود، خیال خانم بوشار به کل راحت بود که شرط اینترنتی را برده. به نظر می‌رسید که “نیو انگلند پتریوتز” هر کاری کرد تا دل هوادارش، جان گورکی را شاد کند. آن‌ها بازی را بردند و زن ۴۴ رده‌بندی جهانی تنیس هم کسی نبود که زیر حرفش بزند. بوشار ۲۲ ساله با گورکی به دیدن مسابقه بسکتبال در نیویورک رفت و با انتشار عکس دو نفره در توییتر نوشت: “همین الان سر قرار توییتری با جان رسیدم. در حال رفتن به بازی بروکلین نتز هستیم.”

بوشار که در سال ۲۰۱۴ نایب قهرمان ویمبلدون شده، برای قرار دو بلیت مسابقه بسکتبال در “ان‌بی‌اِی” بین بروکلین نتز و میلواکی باکز را خریده بود. گورکی هم یک جفت گوشواره تیفانی به بوشار هدیه داد و تنیس‌باز کانادایی با انتشار فیلمی در شبکه اجتماعی اسنپ چت از آن رونمایی کرد. یوژینی بوشار تنها چهره معروفی نیست که به درخواست قرار از طریق شبکه‌های اجتماعی واکنش می‌دهد.

یوژینی بوشار تنیس را از ۵ سالگی آغاز کرد. این تنیس‌باز کانادایی که در حال حاضر ۲۲ سال دارد، سال ۲۰۱۲ و در حالی که ۱۷ سال داشت قهرمان مسابقات تنیس ویمبلدون در رده سنی نوجوانان شد. نوع تنیس بازی کردن یوژینی به نحوی است که حریف را گمراه و ضربات پیش‌بینی نشده‌ای به توپ وارد می‌کند. او نخستین زن کانادایی‌ست که در رشته تنیس تک‌نفره به فینال یکی از رقابت‌های گرند اسلم می‌رسد.

۱۳ ۴  
آی اسپورت
2017-02-18 13:33:00
نظر دهید

۴ نظر
sia
شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۵، ۱۴:۴۶
این استکبار جهانی و دوژمن کِی خجالت خواهند کشید خدا میداند!
برزو
شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۵، ۱۵:۲۴
خداييش خيلي خوشگل اند اين اروپايي ها
اين تنيسورم نميشد ميتونست مدل بشه
به جاي ديت مينوشتيد "قرار" هم طوري نبود
۶
یوسف
شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۵، ۱۸:۵۴
دایوید دایوید او اس آ!
۴ ۱
sia
شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۵، ۲۲:۰۷
واااااااای خدا :)))))
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر