فهرست
چرا خلیل‌زاده از استقلال جدا نشد؟
چرا خلیل‌زاده از استقلال جدا نشد؟

چرا خلیل‌زاده از استقلال جدا نشد؟

آی اسپورت - ناهماهنگی در هیئت مدیره استقلال باوجود عدم تایید این موضوع از سوی اعضاء، کاملاً مشهود است و مشخصاً شکاف عمیق بین رییس این هیئت مدیره و مدیرعامل که از اصلی‌ترین ارکان مدیریت باشگاه هستند به چشم می‌آید.

احمد سعادتمند که عملکرد خوبی در مدت زمان کوتاه مدیریتی‌اش در استقلال داشته و توانسته اعتماد و رضایت هواداران را جلب نماید، بر سر مسائلی که عمده ترین آن کارگزار باشگاه است با یکدیگر اختلاف دارند و این اختلاف مانع از پیشبرد برخی از برنامه‌های باشگاه به خصوص در حوزه اقتصادی می‌شود.

با اینکه تاکنون بارها بحث جدایی خلیل‌زاده از هیئت مدیره استقلال پیش آمده، اما این اتفاق تاکنون روی نداده تا وی همچنان رییس هیئت مدیره این باشگاه باقی بماند.

اصلی ترین عامل عدم جدایی خلیل‌زاده از هیئت مدیره استقلال سیاستگذاری های وزارت ورزش در این باشگاه است و اعتقاد وزیر به خلیل‌زاده و حمایت از او موجب شده تا وی همچنان ریاست هیئت مدیره این باشگاه را بر عهده داشته باشد.

وریا غفوری کاپیتان آبی پوشان هم که از مدتی پیش روابطش با برخی از اعضای هیئت مدیره کدر شده، اخیراً با انتشار پیامی و مخاطب قرار دادن شخص خلیل‌زاده، اختلافش با وی را علنی کرد تا مشخص شود اختلاف با خلیل‌زاده در این باشگاه گسترده تر از چیزی است که تصور می‌شود.

 

مهر 

۱    
آی اسپورت
2020-06-06 13:15:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر