فهرست
قاب روز: عکسی برای امید و ناامیدی
قاب روز: عکسی برای امید و ناامیدی

قاب روز: عکسی برای امید و ناامیدی

آی اسپورت - هیجان بازی دادن به جوان‌ها یا قرار گرفتن در صدر اخبار با خرید بمب‌های پر سر و صدا، بزرگترین دو راهی منصوریان در این فصل بوده است. کمتر از 24 ساعت پس از نمایش عالی جوانان استقلال در آبادان و برد فوق العاده مقابل صنعت نفت، امروز برای اولین بار دو خرید بزرگ استقلال در نقل و انتقالات کنار هم قرار گرفتند. سرور جپاروف، قرار است جای بختیار رحمانی را پر کند که نیم فصل اول نتوانست در حد انتظارات باشد و آندرانیک تیموریان، که سدی مقابل خط دفاع این تیم باشد.

با ورود جپاروف و آندو، احتمالا نورافکن و اسماعیلی جایی در ترکیب استقلال نخواهند داشت و دو بازیکن جوان، جای خودشان را به دو ستاره پر سر و صدا می‌دهند. این عکس، همزمان امیدواری و ناامیدی را برای استقلالی‌ها می‌سازد. امیدواری داشتن تیمی قدرتمندتر و ناامیدی نیمکت نشینی جوانانی که قرار بود، آینده آن‌ها را بسازند.

۱ ۱  
آی اسپورت
2017-01-23 15:19:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
هرمز
دوشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۵، ۱۶:۳۲
هیچ وقت یه تیم نمیتونه به صرف جوون بودن بازیکناش برتر باشه. توی بازی های سخت و نفس گیر هیچ وقت بازیکن های جوون تعیین کننده نیستن. مثال بارزش آرسنال که صد ساله قهرمان نشده با این که همش توی کورس بوده. تایید این حرف خریدن اوزیل و سانچز و مرته ساکر و چک و ... برای رفع همین نقصه. جلوی السد و تیم های قوی به هر حال دوتا بازیکن باید باشن تیم رو جمع کنن. مهم اینه که بهترین و آماده ترین بازی کنه. بقیه حرفها مثل بنزین سبز و پیرمرد و جوون و این داستانها فقط بازی با کلماته. مهم نتیجه کاره. به نظرم عکس فقط جای امیدواری داره. نکته کلیدی اینه که منصوریان شجاع باشه یه روز که مثلا جباروف ضعیف کار کرد بذارتش نیمکت و امثال حقدوست رو بذاره توی زمین
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر