فهرست
خداحافظی مسی و رونالدو با کفش طلا؟
خداحافظی مسی و رونالدو با کفش طلا؟

خداحافظی مسی و رونالدو با کفش طلا؟

آی‌اسپورت-  بایرن مونیخ در آلیانس آره نا و در مقابل چشم ۷۵ هزار نفر هوادار خود با نتیجه عجیب ۲-۱ مغلوب هوفنهایم شد تا بعد از پیروزی با هفت گل در خانه تاتنهام، شکستی عجیب را تجربه کند.

 اما رابرت لواندوفسکی، ستاره لهستانی و آماده بایرن مونیخ موفق شد در این بازی هم گلزنی کند و حالا او با ۱۱ گل، با اقتدار در صدر جدول گلزنان بوندسیگا قرار گرفته است. لواندوفسکی که در شرایط فوق العاده ای به سر می برد، در ۱۰ بازی گذشته در مجموع موفق به زدن ۱۵ گل شده و به نظر می رسد بخت اول فتح جایزه کفش طلا در سال جاری باشد.

 در یک دهه گذشته تنها لوییس سوارز قادر به رقابت با کریستیانو رونالدو و لیونل مسی بوده، اما به نظر می رسد دوران صدارت دو فوق ستاره هزاره جدید فوتبال دیگر به پایان رسیده باشد. لیونل مسی که تفریبا همه بازی های بارسلونا در فصل جدید را به دلیل مصدومیت از دست داده، هنوز در لالیگا موفق به گلزنی نشده و کریستیانو رونالدو نیز بعد از گذشت شش هفته در سری آ فقط دو بار دروازه رقبا را باز کرده است.

 با این حسال احتمالا مسی و رونالدو دیگر شانس چندانی برای رسیدن به رابرت لواندوفسکی ۱۱ گله ندارند، مگر اینکه در ادامه فصل درخشش خیره کننده ای از خود ارائه دهند. شاید در این میان تنها سرخیو آگوئرو با هشت گل و پیر آمریک اوبامیانگ و تامی آبراهام با هقت گل، یا ستاره ای ناشناس از لیگ های سطح پایین تر اروپا قادر به رسیدن به لواندوفسکی باشد.

 جالب اینجاست در حال حاضر اریک سورگا از فلور تالین استونی با ۲۶ گل و ۲۶ امتیاز (ضریب یک) بالاتر از رابرت لواندوفسکی ۲۲ امتیازی (۱۱ گل با ضریب دو) در صدر جدول قرار دارد.

۱    
آی اسپورت
2019-10-06 03:01:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر