فهرست
درگیری دایی با خبرنگار تبریزی
درگیری دایی با خبرنگار تبریزی

درگیری دایی با خبرنگار تبریزی

آی اسپورت- علی دایی پس از پیروزی تیمش برابر تراکتورسازی، در نشست خبری پس از مسابقه با یک خبرنگار درگیری لفظی پیدا کرد. دایی که به شدت از سوال خبرنگار برآشفته بود، جلسه مصاحبه را ترک کرد. درخواست اطرافیانش برای ادامه مصاحبه و پاسخ به سوالات خبرنگاران بی نتیجه ماند و دایی با عصبانیت سالن کنفرانس را ترک کرد. سرمربی سایپا مدعی بود که هویت این خبرنگار و رسانه متبوع او مشخص نیست. 

 

علی دایی
۰۰:۰۰

 

۴۶ ۶  
آی اسپورت
2018-01-18 21:45:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۶ نظر
یوسف
پنجشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۶، ۲۳:۲۲
با اینکه دایی هم وجهه خوبی از خودش نشون نداد ولی حق خبرنگارای باند باز تبریزه که بدتر از اینا رو بشنون.
تورک اوغلی
جمعه ۲۹ دی ۱۳۹۶، ۱۰:۵۰
اولا علی دایی خودش قبلا در زندگینامش اشاره کرده مادرش برای کار! که به تبریز میومده علی دایی را باردار میشه و علی دایی وقتی بزرگ میشه برای جستجوی پدرش همه تبریز را میگرده و آخرش ابوی پدر منو پیدا میکنه ولی متاسفانه پدر بزرگ من اون نمیپذیره و از اون زمان علی دایی از تبریزی ها کینه به دل میگیره
حالا یوسف جان تو باید درس عبرت بگیری و دلت را ازکینه و نفرت پاک کنی و چون سرنوشت مشابه علی دایی برات در تبریز اتفاق افتاده نباید از ما تورک های نژاد برتری تبریز کینه به دل بگیری
Amin
جمعه ۲۹ دی ۱۳۹۶، ۰۰:۱۲
اینا خبرنگار نیستن اینا لیدر خبرنگار هستن
A
جمعه ۲۹ دی ۱۳۹۶، ۰۲:۱۸
این نفهمایی که اینجا کامنت می زارن بپرسن سوال خبرنگار چی بوده که دایی هار شده!! طرف با سوالش یجوری دایی رو زمین زد که یاد زاییدن مادرش و درد اون افتاد!!
۱
محسن
جمعه ۲۹ دی ۱۳۹۶، ۰۲:۵۱
یه مشت عقده ای و عقب مانده.سوالات چرت و پرت و حاشیه ای.کاملا در حد هوادار بی منطق و بیشعور، با این تفاوت این لمپنها کارت خبرنگاری دارند بقیه که روی سکو هستند کارت خبرنگاری ندارند!! در همین حد،بعضی وقتها از این حد هم هم پایین تر هستند!!!! من تا حالا یاد ندارم سوال فنی و فوتبالی داشته باشند.از دیگر هنر این بی سوادها تحریم کردن کنفرانس خبری هست.
۱
سایت زرد
جمعه ۲۹ دی ۱۳۹۶، ۰۹:۴۱
کجااااای دنیا را نگفت
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر