فهرست
سوژه روز؛ سرنوشت برانکو در انتظار کی‌روش
سوژه روز؛ سرنوشت برانکو در انتظار کی‌روش

سوژه روز؛ سرنوشت برانکو در انتظار کی‌روش

آی اسپورت - تیم ملی فوتبال کلمبیا در دومین دیدار دوستانه خود در ماه جاری میلادی نیز نتوانست به برد برسد و برابر الجزایر با ۳ گل شکست خورد. کارلوس کی‌روش بعد از این دیدار عنوان کرد تیمش بازی بهتری نسبت به حریف ارائه داد ولی دریافت دو گل در فاصله زمانی کوتاه باعث شد تا شیرازه این تیم از هم بپاشد. او عنوان کرد این بازی دوستانه به تیمش کمک خواهد کرد تا بازی در شرایط سخت را یاد بگیرد و بتواند بازی را در شرایط سخت و وقتی که عقب است را مدیریت کند.

هواداران تیم ملی فوتبال کلمبیا از این نتیجه اصلا راضی نیستند. آن‌ها انتظار داشتند نتایج تیم‌شان بعد از حضور کی‌روش به جای پکرمن در راس کار هدایت تیم ملی کلمبیا بهبود یابد ولی این اتفاق رخ نداد و به همین خاطر این هواداران خواستار اخراج کی‌روش و بازگشت پکرمن به تیم ملی فوتبال کلمبیا شدند. این مربی پرتغالی پیش‌تر نیز با خبرنگاران این کشور درباره حضور خامس رودریگس در این تیم و موضوع مصدومیت او دچار درگیری لفظی شده بود.

به نظر می‌رسد اتفاقی که برای برانکو در عربستان رخ داد و بعد از چند سال موفق با پرسپولیس از هدایت این تیم اخراج شد، این بار برای کی‌روش در کلمبیا رخ داده است و نتایج ضعیف در کوپا و بازی‌های دوستانه باعث شده است تا زمزمه‌های برکناری این مربی پرتغالی نیز به گوش برسد. 

 

ایسنا 

۴ ۱  
آی اسپورت
2019-10-16 09:59:00
نظر دهید

۱ نظر
Arman
چهارشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۸، ۱۰:۳۷
دوستانی که توی آی اسپورت نظرات رو میخونن.اگه به یاد داشته باشن همون اول که کیروش و سپس برانکو از ایران رفتن من عرض کردم هیچ جای دنیا برای این دو ایران نمیشه و زودی در تیم های جدیدشون اخراج خواهند شد... چون فدراسیون نشین های کشورهای دیگه نتیجه میخوان و این مربیان بایس جواب پس بدن...
۴
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر