فهرست
مورینیو: در آینده می‌فهمید پوگبا را ارزان خریدیم
مورینیو: در آینده می‌فهمید پوگبا را ارزان خریدیم

مورینیو: در آینده می‌فهمید پوگبا را ارزان خریدیم

آی اسپورت - تابستان امسال «پل پوگبا» با ارزش 89 میلیون پوند از یوونتوس راهی «تئاتر رویاها» شد تا به گران‌قیمت‌ترین بازیکن دنیا بدل شود. بسیاری از کارشناسان و طرفداران اعتقاد داشتند پرداخت چنین مبالغ گزافی درست نبوده و این هافبک این ارزش را ندارد. اکنون پس از گذشت 25 هفته که منچستریونایتد به یک قدمی مدعیان اصلی قهرمانی رسیده شاید نظرها تغییر کرده باشد.

ژوزه مورینیو در این باره گفت: «بررسی قیمت پوگبا بسیار سخت است ولی من مطمئنم تابستان آینده بازیکنی که کیفیت او را ندارد با همین قیمت یا بیشتر به تیم دیگری می‌رود. پس من صبر می‌کنم تا آن موقع ارزش هافبک ما مشخص شود. چند سال پیش یک بازیکن 25 میلیون پوندی، ستاره فوق‌العاده محسوب می‌شد. اما اکنون با پرداخت این مبلغ نه تنها یک بازیکن خوب بلکه شمایی از یک بازیکن را می‌خرید. اگر بخواهی یک بازیکن 20 ساله جوان که آینده خوبی از خود نشان داده را جذب کنی باید به اندازه یک بازیکن بزرگ پول بدهی.»

مورینیو گفت: «به نظرم در تابستان آینده، بازیکنی که دنیا را متعجب کند کم باشد و آن موقع احتمالا ارزش پوگبا معلوم می‌شود. بسیار برای پل خوشحالم زیرا هنوز جوان بوده و توانایی بالایی دارد. هم گل زده، هم از عقب توپ گیری کرده و هم بازی‌سازی می‌کند. یقین دارم که در آینده می‌فهمید که پوگبا را ارزان خریدیم.»

     
آی اسپورت
2017-02-19 13:45:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر