فهرست
گزارش کوتاه؛ رادوشویچ رکوردشکنی کرد
گزارش کوتاه؛ رادوشویچ رکوردشکنی کرد

گزارش کوتاه؛ رادوشویچ رکوردشکنی کرد

آی اسپورت - بوژیدار رادوشویچ در زمان حضور برانکو سرمربی وقت پرسپولیس که هموطنش بود در لیگ شانزدهم به این تیم آمد و با وجود فرصت‌های کمی که در اختیارش بوده، همواره توانسته توانایی‌های خود را نشان دهد.

سالی که نکوست از بهارش پیداست‌

می‌گویند سالی که نکوست از بهارش پیداست، لیگ نوزدهم هم برای رادوشویچ خوب شروع شد و او توانست این فصل در اولین بازی پرسپولیس درون دورازه این تیم قرار بگیرد. در اولین دیدار شاگردان کالدرون در لیگ نوزدهم مقابل پارس جم با توجه به محرومیت بیرانوند، رادو در درون دروازه قرار گرفت. او علاوه بر اینکه لیگ نوزدهم را با حضور در دروازه پرسپولیس آغاز کرد، کلین‌شیت هم کرد و سرخ‌پوشان پایتخت پیروز شدند تا این فصل برای او خوب آغاز شود.

لیگ نوزدهم، بیشترین بازی رادو

لیگ نوزدهم چهارمین فصل حضور رادو در پرسپولیس است و بیشترین تعداد بازی در نیم‌فصل را در سال جاری داشته تا لیگ نوزدهم یکی از فصل‌های خوب او تا اینجا باشد. این دروازه‌بان خوش اخلاق و کم حاشیه در دیدار سوم هم مقابل صنعت نفت آبادان در درون دروازه پرسپولیس قرار گرفت و کلین‌شیت کرد تا شاگردان کالدرون با یک گل پیروز این بازی باشند.

۱۰۰ درصد کلین‌شیت

رادوشویچ در بازی مقابل ذوب آهن هم در درون دروازه پرسپولیس قرار گرفت و کلین‌شیت کرد تا پرسپولیس با ۳ گل و بدون گل خورده فاتح این دیدار در اصفهان باشد. رادو در چهارمین بازی نیم‌فصل اول خود که بیشترین تعداد بازی در نیم‌فصل اول برای او از زمان حضورش است هم کلین‌شیت کرد و پرسپولیس پیروز این بازی شد. رادو در مجموع در این ۴ فصل ۱۸ بازی برای پرسپولیس انجام داده که ۲۳ درصد از بازی‌هایش برای این تیم در فصل جاری بوده است.

زنگ خطر برای بیرانوند

بدون شک این دروازه‌بان کروات در فصل جاری با بیشترین تعداد بازی و ۱۰۰ درصد کلین‌شیت، روز‌های خوب خود با پرسپولیس را می‌گذراند و این می‌تواند یک زنگ خطر جدی برای بیرانوند باشد تا بداند در درون دروزاه پرسپولیس بی‌رقیب نیست.

 

میزان

۱    
آی اسپورت
2019-12-15 15:45:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر