فهرست
مهاجری، چالش مشترک منصوریان و شفر
مهاجری، چالش مشترک منصوریان و شفر

مهاجری، چالش مشترک منصوریان و شفر

آی اسپورت - رضا مهاجری خاطرات خوبی را در ذهن استقلالی‌ها تداعی نمی‌کند. دستیار سابق فیروز کریمی در هر تیمی که بوده نه تنها با آبی‌ها مهربان نبوده بلکه مقدمات اتفاقات بدی را در این تیم فراهم کرده است. فصل گذشته فریم‌های او با علیرضا منصوریان صحنه‌های تلخی را برای هواداران استقلال ثبت کرد.

بعد از آن فریم‌ها، منصوریان از استقلال رفت و شفر جانشین او شد. حالا باز هم روز رویارویی با مهاجری روز خوبی برای شفر نبود. بعد از حذف از جام‌حذفی حتی یک برد هم به سختی می‌توانست دل هواداران استقلال را بدست بیاورد. با این حال استقلال نبرد و یک امتیاز تنها سوغاتی آنها از تبریز بود. آن هم در یک بازی بدون موقعیت و کسل‌کننده که کیفیتش هم چنگی به دل نزد. احتمال اینکه در بازی بعدی استقلال مربی دیگری جز شفر روی نیمکت بنشیند بسیار کم است اما قطعا این تساوی در ادامه حذف از جام حذفی حالا زمزمه‌های پیدا کردن جانشین را در میان مدیران استقلال جدی‌تر از همیشه مطرح کرده است. باز هم مهاجری شاید سرآغاز یک اتفاق جدید در استقلال باشد.

نود

  ۱  
آی اسپورت
2018-11-05 19:14:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
کسری
دوشنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۷، ۱۹:۳۴
مهاجری بدجور کیسه کشهارو قهوه ای میکنه ,اما قشنگ تر میشد شوفر اخر بازی میرفت دست مهاجری رو میگرفت و دست تو لاو اندر هم مینداختن و یه صحنه ی رمانتیک خلق میکردن.
۷
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر