فهرست
وعده برانکو در کنفرانس: جریمه بیرانوند
وعده برانکو در کنفرانس: جریمه بیرانوند

وعده برانکو در کنفرانس: جریمه بیرانوند

آی‌اسپورت- پرسپولیس برابر پدیده متوقف شد اما موضوع اصلی امروز ورزشگاه آزادی نه از دست رفتن دو امتیاز خانگی برای قرمزها، که از دست رفتن باقی مانده حرمت‌ها بین هواداران و بیرانوند بود. برانکو هم به اتفاق تلخ امروز واکنش نشان داد. سرمربی پرسپولیس در نشست خبری گفت: 

از هوادرانمان تشکر می کنم. نمی توانم از بازیکنان گلایه کنم چون تا ثانیه آخر خیلی سخت تلاش کردند. خیلی سخت است که در نود دقیقه، ریتم خوبی داشته باشید. از طرفی غیر منطقی است که مقابل چنین حرفی ۱۰ موقعیت گل داشته باشیم.

برانکو درباره اتفاق روز و شرایط بیرانوند گفت: نمی دانم این حرکت چه بود و او چه کاری کرده است. نمی دانم مشکل چیست. بیرانوند بازیکن پرسپولیس است و با تیم کار کرده و حرفه ای است. واقعا اطلاع ندارم او به سربازی می رود یا نه. من این صحنه را ندیدم. طبیعی است که مهم ترین مسئله هوادران هستند. همه تلاش ما به خاطر هوادران است. از طرفی بازیکن هم انتظار حمایت دارد. چون بازیکنان پرسپولیس تمام تلاش خود را می کنند و از جانشان مایه می گذارند. حداکثر شوق و خواست آن ها را در کار می بینم. از طرفی نمی‌دانم او چه مصاحبه ای کرده است. نمی دانم وضعیت به چه شکلی است. من با او صحبت کردم و او گفت در پرسپولیس ماندگار است. نمی دانم چه اتفاقی افتاده است. قطعا او جریمه خواهد شد.

۵ ۴  
آی اسپورت
2017-11-20 20:17:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۴ نظر
منصف
دوشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۶، ۲۰:۲۶
اميدوارم آقاي ايوانكوويچ اين دروازه بان رو به شدت هر چه تمام تنبيه كنن. يه تنبيهي كه حساب كار بياد دستش.
اين آقا از كانتونا و از پاتريس اورا كه بزرگتر نيست درسته كه اونا با هوادارها برخورد فيزيكي داشتن اما اي كاش بيرانوند هم برخورد فيزيكي داشت اما به هوادار نميگفت خفه شو!
بنزما و رونالدو تو ورزشگاه اختصاصي تيمشون هو ميشن اما تا حالا همچين ري اكشني نشون دادن؟!
فقط برو...
موراتا
دوشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۶، ۲۳:۴۸
برو نه ، مباید بره باید بمونه ولی رو سکو اینجوری جام جهانی رو از دست میده فصل که تمام شد بره هر جا که دوست داره
۲
nima bagheri
دوشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۶، ۲۰:۴۰
5-6 بار گفت نمی دانم نمی دانم، اگه واقعا نمیدانی پس به چه درد میخوری ؟ فک کن گریزمن علیه آتلتیکو مصاحبه کنه و بخواد با وجود محرومیت از خرید بازیکن باشگاه رو ترک کنه بعد هوادار ها بهش حمله کنن بعد بازیکن های آتلتیکو ازش حمایت کنن بعد باز بیاد تو ترکیب و به هوادار های معترض بهش هیس نشون بده و آخر سر سیمونه تو مصاحبه بعد بازی بگه من کلا بی خبرم و خبرنگارا در جریان اش بزارن،خب این میشه دیگه تازه برانکو بهترین مربی باشگاهی ماست در حال حاضر، واقعا دیگه نباید تعجب کرد از باخت چهار گله به الهلال.اگه بعد از همون مصاحبه بعد از بازی با ذوب آهن بیرانوند درست تنبیه می شد شاهد این هیس نشون دادن امشب نبودیم،فقط امیدوارم هوادارا دیگه نبخشنش و هر بازی براش به کابوس سکو ها بدل شه تا وقتی که بره
....
دوشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۶، ۲۱:۳۰
صد بار گفتیم که برانکو سفارش پذیره.شک نکنید جرات برخورد با بیرانوند و نداره.توهینی که بیرانوند به هواداران کرد اگه زیر سبیلی رد کنه عدم اقتدارش رو میرسونه.باید مثل کیروش باشه که رحمتی رو تا قیامت نقره داغ کرد.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر