فهرست
تاثیر وریا یک گام پیش از پاس گل
تاثیر وریا یک گام پیش از پاس گل

تاثیر وریا یک گام پیش از پاس گل

آی‌اسپورت- وریا غفوری در دیدار با ویتنام جانشین رامین رضاییان در سمت راست خط دفاعی تیم ملی شد تا یکی از تغییرات کارلوس کی روش نسبت به دیدار قبلی باشد و سرمربی تیم ملی ترجیح داد در این دیدار به وریا غفوری در شرایطی میدان دهد که رضاییان در دیدار قبلی نمایش خوبی داشت.


تفاوت سبک بازی وریا و رامین اما دلیل اصلی این تصمیم کی روش بود؛ تفاوت سبکی که پایه گذار گل اول تیم ملی ایران شد. غفوری با یک حرکت بسیار خوب در یک سوم دفاعی حریف و جا گذاشتن مدافع رو به روی خود نظم دفاعی حریف را بر هم زد و سپس با یک پاس ساده اما دقیق و به بهترین منطقه باعث شد تا سامان یک فرصت ایده آل برای گلزنی برای آزمون بسازد.


هر چند غفوری نتوانست گل یا پاس گل در نیمه اول به نام خود ثبت کند اما در دفاع و حمله از خوب های تیم ملی بود و سبک بازی او نیز باعث شد تا تیم ملی با تساوی به رختکن نرود.

۱۰ ۱  
آی اسپورت
2019-01-12 16:45:00
نظر دهید

۱ نظر
امیرحسین
شنبه ۲۲ دی ۱۳۹۷، ۱۹:۱۷
وریا یه پا دو پا زد یه پاس خوب داد قبول.ولی تو کل نود دقیقه هیچ حرکت خاصی ازش ندیدیم.ده بار بازیکن کناریش می چرخید به سمت راست میدید از وریا خبری نیست.در حد بازیکنای متوسط لیگ برتر بود.چرا الکی میخواین از یه بازیکن تعدیف کنید.خدایی چیکار کرد وریا که بداش تیتز زدید مگر اینکه نگاه رنگی به ماجرا داشته باشید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر