فهرست
حاشیه‌های دربی؛ شلیک فیلیپ به پرسپولیسی‌ها
حاشیه‌های دربی؛ شلیک فیلیپ به پرسپولیسی‌ها

حاشیه‌های دربی؛ شلیک فیلیپ به پرسپولیسی‌ها

آی اسپورت - اعضای تیم فوتبال استقلال ساعت ۱۴:۳۰ وارد ورزشگاه آزادی شده و مورد تشویق طرفداران قرار گرفتند. تیم فوتبال پرسپولیس هم درست دقایقی بعد از استقلالی ها وارد ورزشگاه شد.

*جایگاه طرفداران تیم فوتبال پرسپولیس تقریبا پر شده و فقط در بخش کوچکی از سکوهای طبقه دوم صندلی های خالی دیده می شود. در طبقه دوم جایگاه استقلالی ها سکوهای زیادی خالی از تماشاگر است.

*فیلیپ آندریاس مربی بدنساز تیم استقلال هنگامی که وارد زمین شد با حرکات دست خود طرفداران این تیم را تهییج کرد که تیم محبوب خود را تشویق کنند. وی زمانی که دوان دوان به زمین چمن آمد با  حالت تفنگ و با دست خود به طرف هواداران پرسپولیس شلیک کرد و دستش را زیر گردنش گذاشت و به این شکل برای حریف کری خواند!

*فرشاد محمدی مهر به دلیل خط خوردن ووریا غفوری به همراه استقلالی ها وارد ورزشگاه شد. روح الله باقری هم که در نیم فصل دوم اصلا در لیست ۱۸ نفره این تیم قرار نگرفته بود با لباس شخصی به همراه استقلالی ها وارد استادیوم شد.

*در حال حاضر حدود ۵۵ هزار هوادار در ورزشگاه آزادی حضور دارند.

* هنگامی که مهدی رحمتی وارد زمین شد هواداران پرسپولیس علیه وی شعار دادند. استقلالی ها در واکنش به این شعارها رحمتی را تشویق کردند.

* با وجود اینکه اعلام شده بود برای این مسابقه ۵۷ هزار بلیت فروخته می شود اما سکوهای طرفداران استقلال و پرسپولیس تقریبا پر شده و تنها یک سکو در طبقه دوم برای ایجاد فاصله بین تماشاگران خالی مانده است. در حال حاضر بیش از ۶۵ هزار تماشاگر در ورزشگاه حضور دارند.

۱ ۱  
آی اسپورت
2019-03-30 15:44:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
در فیفا اشنایانی دارم
شنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۸، ۱۸:۲۴
سالی یک میلیون دلار میگیرند مربیهاش گرونترین بازیکن ها رو هم میگیرند

آخر سر فقط ادا و اصول در میارند

این ادا و اصول رو هم منم بلد بودم که
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر