فهرست
احتمال روز: اولین فینال تمام‌اصفهانیِ تاریخ!
احتمال روز: اولین فینال تمام‌اصفهانیِ تاریخ!

احتمال روز: اولین فینال تمام‌اصفهانیِ تاریخ!

 

آی اسپورت- یک روز بعد از پیروزی کم‌دردسر تیم عبدالله ویسی در جدال با سایپا، ذوب‌آهن با نتیجه‌ای مشابه گسترش فولاد را از پیش رو برداشت تا دومین تیم اصفهانی مرحله نیمه‌نهایی جام حذفی نیز معرفی شود. در مرحله نیمه‌نهایی سپاهان میزبان نفت تهران خواهد بود و ذوب‌آهن در زمین تراکتورسازی بازی خواهد کرد. هر دو مسابقه برای اصفهانی‌ها سخت، نزدیک و حساس هستند اما بعید نیست این دو بازی، به فینالی تمام اصفهانی در جام حذفی ختم شود. نبردی تماشایی بین ذوب و سپاهان در خرمشهر.

برخورد احتمالی سپاهان و ذوب‌آهن در مسابقه فینال، می‌تواند اولین فینال تمام اصفهانی تاریخ جام حذفی را رقم بزند. ذوب آهن تا امروز به 4 قهرمانی در جام حذفی رسیده و سپاهان نیز به همین اندازه جام قهرمانی این تورنمنت را بالای سر برده اما دو تیم هرگز در مسابقه فینال با هم روبرو نشده‌اند.  از سال 1355 که اولین دوره جام حذفی برگزار شد، تیم‌های اصفهانی در 9 دوره فینالیست این جام شده‌اند و هشت بار مسابقه را به عنوان تیم برنده به پایان رسانده‌اند. حالا ذوب به عنوان متخصص بردن جام حذفی در دو فصل اخیرو سپاهان به عنوان تیمی که بعد از سپری کردن یک فصل بدون جام به هر قیمتی به دنبال افتخار است، دو مدعی جدی قهرمانی در این جام به شمار می‌روند. پسران ویسی باید از سد مردان علی دایی در نفت تهران عبور کنند و ماموریتِ ذوب، گذشتن از سد تراکتورسازی پرستاره برای رسیدن به فینال است تا شاید حضور این دو تیم در فینال، شکوه از دست رفته را دوباره به فوتبال اصفهان برگرداند. 

 

  ۲  
آی اسپورت
2016-12-22 14:49:00
نظر دهید

۲ نظر
مسعود
پنجشنبه ۲ دی ۱۳۹۵، ۲۱:۴۷
با اینکه زیاد از سپاهانیا خوشم نمیاد اما امیدوارم این اتفاق بیافته حداقل بهتر از قهرمانی امیر باند باز هست چون علی دایی به قیافش نمیخخوره بردن جام . ذوب آهن همیشه تو آسیا زیبا بازی کرده و عرب ها رو تار مار کرده اما تراکتور همیشه با تیم دومش به دیدار تیم های عربی رفته وشکست های سنگینی خورده و آسیا رو فدای لیگ کرده
محمد
پنجشنبه ۲ دی ۱۳۹۵، ۲۲:۰۵
هاهاها . آرزو بر جوانان عیب نیست . یک پایه فینال انشاالله تراکتور هست وصلام
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر