فهرست
پنالتی به سبک مسی و سوارز: یک سال و یک روز بعد
پنالتی به سبک مسی و سوارز: یک سال و یک روز بعد

پنالتی به سبک مسی و سوارز: یک سال و یک روز بعد

آی اسپورت - سال قبل و در روز محبت، لیونل مسی ضربه پنالتی‌اش را به سوارز پاس داد تا هم خاطره پنالتی کرایوف تکرار شود و هم، سوارز بتواند هت‌تریکش را کامل کند. یک سال و دو روز بعد در ایران، مهدی طارمی و رامین رضاییان حرکت آن‌ها را تکرار کردند و گل اول پرسپولیس را به سپاهان زدند.

البته ریسک طارمی و رضاییان، عجیب‌تر بود. مسی و سوارز زمانی که از برد تیم‌شان مطمئن شدند این کار را انجام دادند اما پرسپولیس تا دقیقه 70، نتوانسته بود دروازه سپاهان را باز کند و در صورتی که ریسک آن‌ها جواب نمی‌داد، شاید سرنوشت بازی و قهرمانی پرسپولیس عوض می‌شد. دو بازیکن اهل ریسک پرسپولیس که از تابستان در کنار هم خبرساز بوده‌اند، این بار هم با یک همکاری مشترک یکی از عجیب‌ترین گل‌های این فصل لیگ برتر را ثبت کردند. گلی که مثل گل سوارز و مسی، می‌توانست مردود یا حداقل تکرار شود.

شبی که مسی و سوارز به یاد کرایوف پنالتی خاطره‌انگیزشان را وارد دروازه سلتاویگو کردند، قابل پیش بینی بود که بازیکنان ایرانی سرانجام دست به تقلید از آن‌ها بزنند. با این وجود، یک سال کسی سمت این کار نرفت دو روز بعد از سالگرد آن، زوج طارمی و رضاییان در روزی که بیشتر از همیشه تحت فشار هستند سراغ آن بروند.

۱۲    
آی اسپورت
2017-02-16 19:42:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر