فهرست
رونی، سایه‌ای از ستاره سابق یونایتد
رونی، سایه‌ای از ستاره سابق یونایتد

رونی، سایه‌ای از ستاره سابق یونایتد

آی اسپورت- این اولین بار نیست که وین رونی خودش را در کانون توجهات می‌بیند و نامش سوژه اصلی رسانه‌ها و مطبوعات می‌شود. چند سال قبل وین رونی به خاطر رفتن برای تماشای مسابقه بوکس که نیمه شب برگزار می‌شد سوژه شده بود. اولین شنبه بعد از آن موضوع رونی در اولدترافورد و مقابل تاتنهام به میدان رفت و عملکرد بدی داشت. اما دوباره بعد از آن گل زد و شادی کرد. گاهی رونی غیر قابل پیش‌بینی است. شادی‌های بعد از گل را به شکلی انجام می‌دهد که به نظر خودش می‌دانسته گل می‌زند و برای آن آماده شده بوده است.

او البته بارها هم در لباس تیم ملی سوژه شد. اما اخیرا جنجالی جدید درباره او به وجود آمده است. او با لباس اورتون فصل را آغاز کرد. گل هم زد تا همه این طور تصور کنند که دوران او تمام نشده و هنوز توانایی‌هایی دارد. اما این رونی با رونی‌ای که قبلا دیده بودیم بسیار متفاوت است. او فصله زیادی با خودش و عملکردی که تا سال 2015 داشت، دارد.

او این هفته حتی در تمرینات هم وضعیتی داشت که مشخص بود نمی‌شود از او انتظاری ویژه داشت. در آخرین جلسه تمرینی او از 6 شوتی که به سمت دروازه دروازه‌بان ذخیره تیمشان در تمرینات زد تنها یک ضربه را وارد دروازه کرد. برخی مهار شدند و برخی دیگر هم از کنار دروازه به بیرون رفتند. این ناکامی‌ها او را عصبی کرده بود و طوری به گل نشدن ضرباتش واکنش نشان می‌داد که انگار در بازی واقعی فرصت از دست داده است. در تمرینات سرش پایین بود و بیشتر مدت هم با سر پایین کار می‌کرد.

در بازی روز گذشته مقابل تاتنهام هم بازیکنان حریف به شدت او را عصبی کردند. در دقیقه اول بازی توبی آلدروایرلد بود که روی او خطا کرد و البته خطا گرفته نشد و بعد هم یان فرتونگن از پشت او را زد و باز هم صدای سوت داور شنیده نشد.

او عصبی شده بود و شعار هواداران تاتنهام که فریاد می‌زدند «او فقط وقتی رانندگی می‌کند مست می‌کند» بیشتر عصبانی‌اش می‌کرد. عصبانیتش باعث شد موقعیت از دست بدهد و دقایقی بعد در شرایطی مشابه هری کین دروازه‌‎شان را باز کرد. کین حالا هرچه رونی ندارد را دارد؛ جوان است، اعتماد به نفس دارد، آماده است و موقعیت های را تبدیل به گل می‌کند.

اورتون اما توسط تاتنهام ویران شد. البته که باید با گل‌های بیشتری به پیروزی می‌‎رسیدند. در این بازی در شرایطی که 7 دقیقه به پایان آن مانده بود رونی چند موقعیت گلزنی داشت. اما آن‌ها را از دست داد. سعی داشت همه انتقادها و مخصوصا هواداران تاتنهام در آن بازی را ساکت کند. اما کاری از دستش برنیامد.

می‌شد حس و حال او را حدس زد. عصبانی شده بود و قلبش در سینه محکم‌تر می‌کوبید. در نهایت هم نتوانست مثل همیشه باشد و خودش را ثابت و منتقدان را ساکت کند. او حالا فقط سایه‌ای از خودش است و دیگر توان بستن دهان منتقدان را هم ندارد.

 

۳    
آی اسپورت
2017-09-10 17:28:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر