فهرست
چرا این بازی رسانه‌ای را تمام نمی‌کنید؟
چرا این بازی رسانه‌ای را تمام نمی‌کنید؟

چرا این بازی رسانه‌ای را تمام نمی‌کنید؟

آی اسپورت - آنچه در حاشیه بازی تیم‌های استقلال و فولاد خوزستان رخ داد، بحثی است که نه تنها در فضای مجازی که ابعاد آن تا فدراسیون فوتبال گسترش پیدا کرد.

حالا کمیته انضباطی سرمربی استقلال را احضار کرده تا برای ادای پاره ای از توضیحات به فدراسیون فوتبال برود. طبعا در چنین مواردی اسناد و مدارک حرف اول را می‌زند و رای کمیته انضباطی نیز باید بر همین اساس صادر شود اما بیانیه‌ها، مصاحبه‌ها، تهدیدها و حرف‌های اضافه طرفین دعوا همچنان ادامه دارد و ظاهرا هیچ کدام نمی‌خواهند کوتاه بیایند.

هر کدام از مسئولان استقلال و فولاد، در جایگاه خود تلاش می‌کنند از ابزارهای رسانه‌ای در فضای مجازی و خبرگزاری‌ها استفاده کنند و حتی برای کمیته انضباطی، قانون را تفسیر و به صورت خلق‌الساعه، رای هم صادر می کنند!

به نظر شما عجیب نیست که این دو تیم با چنین روش‌هایی به جان افتاده‌‍اند؟ فولاد خوزستان ویدیویی در اختیار دارد که آن را کمیته انضباطی هم قطعا دیده و باشگاه استقلال حرف‌هایی دارد که سرمربی‌اش بی‌تردید در فدراسیون فوتبال بازگو خواهد کرد اما این داستان به یک ماجرجویی بزرگ رسانه‌ای تبدیل شده و توئیتر، اینستاگرام و خروجی خبرگزاری‌ها، هر کدام به نوعی با این موضوع درگیر شده‌اند.

واقعیت ماجرا اما چیست؟ اگر قرار است در هر مسابقه‌ای، حاشیه‌هایی از این دست به یک پرونده قطور رسانه‌ای تبدیل شود و طرفین دعوا حرف‌های‌شان را در فضای مجازی و ... بزنند، پس کمیته انضباطی چه کاره است؟ آیا نمی‌شود صبر کرد تا قاضی پرونده در این رابطه رای خود را صادر کند؟

این رای که سرانجام به کمیته استیناف نیز ارجاع داده خواهد شد، پرونده‌ای نیست که به همین زودی مختومه اعلام شود. بنابراین استقلال و فولاد تا چه زمانی می‌خواهند درباره مسئله‌ای حرف بزنند که رای آن را یک ارگان دیگر صادر می‌کند؟ استقلال و فولاد چهارشنبه همین هفته، باید در رقابت‌های لیگ برتر به میدان بروند اما آیا آنها می‌خواهند با ذهنیت بازی تمام‌شده‌ای که نتیجه‌اش هم مشخص شده و تنها رای انضباطی‌اش باقی مانده با حریفان‌شان مواجه شوند و آیا به این ترتیب، این تیم ها تمرکز لازم را خواهند داشت؟

 

خبر ورزشی 

۳    
آی اسپورت
2020-11-23 16:40:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر