فهرست
اسپانیا ۳-۳ پرتغال؛ جذاب و ایران در صدر
اسپانیا ۳-۳ پرتغال؛ جذاب و ایران در صدر

اسپانیا ۳-۳ پرتغال؛ جذاب و ایران در صدر

آی‌اسپورت- در شب هت‌تریک رونالدو برای تیم ملی کشورش، ساختار دفاعی پرتغال خوب عمل نکرد تا دیدار دو تیم مدعی گروه دوم با تساوی پرگل ۳-۳ به پایان برسد و ایران در صدر جدول گروه قرار بگیرد.

ابتدا این پرتغال بود که خیلی زود در دقیقه‌های نخست بازی با حرکت تکنیکی رونالدو به پنالتی رسید و ستاره رئال مادرید خودش پنالتی را تبدیل به گل کرد.

در ادامه اما دیگو کاستا بازی را برای اسپانیا به تساوی کشید. پس از این بازی در حالت متعادلی طی می‌شد که در اواخر نیمه اول شوت پای چپ رونالدو از پشت محوطه جریمه روانه دروازه اسپانیا شد؛ توپی که در حد و اندازه‌های گل شدن نبود، با اشتباه عجیب دخه‌آ تبدیل به گل شد تا رونالدو و پرتغال دوباره پیش بیافتند.

با آغاز نیمه دوم اسپانیا فشار حمله را بیشتر کرد تا به گل تساوی برسد و خیلی زود در شلوغی محوطه جریمه این کاستا بود که گل دوم خودش و تیمش را به ثمر رساند.

چند دقیقه از تساوی دوباره نگذشته بود که ناچو این بار در نقش قهرمان اسپانیا ظاهر شد و با شوتی سهمگین از پشت محوطه جریمه گلی بسیار زیبا به ثمر رساند تا اسپانیا برای نخستین بار از حریف پیش بیافتد.

در حالی که به نظر می‌رسید پرتغال توان گل‌زنی دوباره را ندارد و به جای حمله باز هم در لاک دفاعی فرو رفته است، در یک صحنه با خطایی که پشت محوطه جریمه اسپانیا رخ داد، فرصت به رونالدو داده شد تا ضربه‌های خطرناک همیشگی را بزند و او همین کار را کرد. ضربه آزاد فوق‌العاده رونالدو به گوشه دروازه دخه‌آ رفت و البته او باز هم تنها نظاره‌گر این صحنه بود تا دیدار دو غول بزرگ گروه دوم با تساوی ۳-۳ به پایان برسد و ایران با سه امتیاز پیروزی برابر مراکش به صدر جدول گروه برسد.

۲ ۸  
آی اسپورت
2018-06-16 00:23:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۸ نظر
مارال
شنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۷، ۰۰:۳۰
ایران صدر نشین گروه مرگ ❤
حمید
شنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۷، ۰۱:۴۴
اگه بری دو دو تا چهار تا کنی می بینی که این مساوی به نفع ما نشد. بهتر بود اسپانیا می برد و ما صدر نشین نبودیم. چرا؟
چون به نظرم اسپانیا به عنوان تیم اول میره (احتمالا با 7 امتیاز) و بقیه باید برای دومی بجنگن. خب حالا که ما قراره به عنوان تیم دوم بریم به نظرت یک پرتغال یک امتیازی برامون خطرناک تر بود یا یه پرتغال بدون امتیاز؟
۱
مارال
شنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۷، ۱۴:۵۸
اگه قرار به باخت بود دوس داشتم پرتغال با گل های بیشتری ببازه . ولی این مساوی خوب بود امیدوارم مراکش و پرتغال مساوی کنن .
امیر
شنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۷، ۰۰:۳۱
با همین بازی دفاعی و علی اصغری و بازی فیزیکی مثل یونان ۲۰۰۴ شاید تا فینال بریم من خوشبینم
۲
امید از تفت
شنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۷، ۰۰:۳۴
اسپانیا را با سوتی و اخراج راموس می بریم. این خط/ اینم نشون* شیربچه های ایران باغیرت جنگیدند و حالا با روحیه و اعتماد به نفس بالاتری به مصاف اسپانیا خواهند رفت. بازی ایران با اسپانیا، بهترین بازی ایران خواهد بود. بیرانوند هم بعد از جام جهانی با 20 میلیون یورو به یک تیم بزرگ اروپایی خواهد رفت. جهانبخش هم به یک تیم بزرگ اروپایی منتقل میشه. طارمی هم به یک تیم خوب اروپایی منتقل میشه. عزت اللهی، پورعلی گنجی، چشمی و ترابی و مجید حسینی هم پتانسیل رفتن به یک تیم خوب اروپایی را دارند.
۳
امید از تفت
شنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۷، ۰۰:۴۲
فقط این فردوسی پور خیلی رو مخه. جونم کیروش! چقدر خوبیم ما چقدر ماه هستند این بچه ها. از زنهای ... بدتره این فردوسی پور. حالم را بهم زد. خنده هاش هم عین زنهای . . .
۲
عمله یاب
شنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۷، ۰۳:۵۶
باورم نمیشه یه عده ناراحتن از برد ایران.
۱
مارال
شنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۷، ۱۳:۰۹
تست
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر