فهرست
لیگ پلی‌استیشن سوژه پرسپولیسی‌ها شد
لیگ پلی‌استیشن سوژه پرسپولیسی‌ها شد

لیگ پلی‌استیشن سوژه پرسپولیسی‌ها شد

آی اسپورت - چند روز پیش میرمعصوم سهرابی مدیرعامل تراکتور اظهار نظر عجیبی داشت و گفت: «کاش مسئولان به جای مصاحبه‌های متعدد، اتهام‌زنی به باشگاه‌ها در زمینه ضعف مدیریت، ترس از مسابقات و... و قراردادن بازیکنان مقابل باشگاه‌هایشان، به فکر برگزاری لیگ رایانه‌ای با حضور نماینده‌ای از هر باشگاه باشند تا بدین صورت نشاط اجتماعی تا حدودی به جامعه‌ی فوتبال بازگردد.»

از این جملات پیدا بود که پیشنهاد مشخص تراکتور برگزاری ادامه لیگ برتر به صورت پلی‌استیشنی است. پیشنهادی عجیب که بعید است در هیچ جای دنیا مورد استفاده قرار بگیرد، اما تراکتوری‌ها اعتقاد دارند برای اینکه نشاط اجتماعی به جامعه برگردد، ادامه رقابت‌های فوتبال با حضور نمایندگان باشگاه در رقابت پلی‌استیشنی برگزار شود. همچنین میرمعصوم سهرابی در بخش دیگری از این گفتگو انجام مسابقات بدون تماشاگر در بوندس‌لیگا را هم زیر سؤال برده و آن را فاقد روح ارزیابی کرده است! این صحبت‌های مدیرعامل تراکتور تبریز واکنش‌های منفی زیادی در جامعه فوتبال به دنبال داشت و خیلی‌ها آن را به شوخی گرفتند و...

سهرابی، اما برای جمع کردن مصاحبه خود مصاحبه جدیدی انجام داد و گفت: «نه من نگفتم که پلی‌استیشنی برگزار کنند؛ یکی از دوستان مصاحبه کرده بود که هدف از برگزاری مسابقات این است که مردم در خانه‌هایشان بنشینند و بازی‌ها را مشاهده کنند و من گفتم بازی رایانه‌ای برگزار کنند بهتر است. متأسفانه حرف‌هایی که به نفع باشگاه هاست را اعلام نمی‌کنند و برداشت غلط از صحبت‌های من کردند.»

با این وجود لیگ و فوتبال پلی‌استیشنی سوژه بازیکنان پرسپولیس در این یکی، دو روز گذشته شده و بازیکنان پرسپولیس با دستمایه قراردادن این صحبت‌ها به شوخی برای یکدیگر پیام می‌فرستند.

در این میان صحبت‌های جالبی رد و بدل شده که برخی از آن را در زیر می‌خوانید؛ این پیشنهاد نباید در ایران خاک بخورد و بهتر است هر چه زودتر به ایتالیا و اسپانیا هم ارائه شود تا کالچو و لالیگا هم به جای این همه اذیت شدن و تمرین و بازی در چمن بروند بازی رایانه‌ای و لیگ رایانه‌ای راه‌اندازی کنند!

- بازی رایانه‌ای کریستیانو رونالدو بهتر است یا مسی؟ در پایان سال ۲۰۲۰ توپ طلای بازی‌های کامپیوتری به مسی می‌رسد یا رونالدو؟!

- مرحله نیمه‌نهایی جام‌حذفی هم به صورت پلی‌استیشن برگزار می‌شود؟!

- حالا ما باید چه کار کنیم؟ بعد از پایان تمرینات گروهی در ورزشگاه شهید کاظمی باید برویم در سالن مخصوص و پلی‌استیشن بازی کنیم؟!

- یک مربی با تجربه خارجی هم باید باشگاه بیاورد که در زمینه پلی‌استیشن تجربه کافی داشته باشد!

نکته؛ البته میرمعصوم سهرابی در مصاحبه دوم خودش سعی کرد مصاحبه قبلی را تعدیل کند و عنوان کرد آن حرف را برای تزریق نشاط و شادی در جامعه بر زبان آورده، اما کاش مدیران باشگاه‌های پرطرفدار کشورمان کمی بیشتر دقت می‌کردند. این روز‌ها و با توجه به گسترش تکنولوژی و فضای مجازی هر حرف یا مصاحبه مدیران عامل تیم‌های پرطرفدار پرحاشیه و سوژه می‌شود و این مسئله اجتناب‌ناپذیر است.

 

خبر ورزشی 

۱    
آی اسپورت
2020-05-22 09:20:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر