فهرست
عذرخواهی مجریان نوروز فوتبالی از استقلالی‌ها
عذرخواهی مجریان نوروز فوتبالی از استقلالی‌ها

عذرخواهی مجریان نوروز فوتبالی از استقلالی‌ها

آی اسپورت - پخش یک آیتم در برنامه نوروز فوتبالی درباره تاریخ باشگاه استقلال باعث تکدر خاطر هواداران این تیم شده بود و طی یک هفته گذشته مسائلی را در فضای مجازی ایجاد کرد. از این رو صفحات هواداری استقلالی هم اهانت‌هایی به مجریان این برنامه انجام دادند. امروز اما آخرین قسمت از نوروز فوتبالی از شبکه ورزش سیما پخش شد که مهم‌ترین اتفاق آن به عذرخواهی مجریان از هواداران استقلال اختصاص داشت.

بعد از آنکه علیرضا منصوریان اسطوره باشگاه استقلال که مجری بخش انتخاب برترین‌های نوروز فوتبالی نیز بود، از هواداران استقلال عذرخواهی کرد، نوبت به مجریان رسید. افشین عبداللهیان سردبیر و مجری نوروز فوتبالی بعد از صحبت‌های منصوریان درباره اتفاق پیش آمده عنوان کرد: «نویسنده نباید به بخش‌هایی که تردیدهای تاریخی درباره‌اش وجود دارد، ورود می کرد تا عده‌ای از بینندگان ما مکدر شوند. طی ۵ سال گذشته که شب‌های فوتبالی را تاسیس کردیم، سعی داشتیم با آرامش به اطلاع‌سانی و ساخت برنامه و به دور از آنکه دعوایی انجام دهیم، بپردازیم. واقعیت این است که ما هم از این متن بی‌خبر بودیم و حالا که آقای منصوریان با بزرگواری عذرخواهی می‌کند، ما هم با عذرخواهی کوچک نمی‌شویم و از بینندگان و به خصوص استقلالی‌هایی که ناخواسته باعث تکدر خاطرشان شدیم عذرخواهی می‌کنیم. همه طرفداران تیم‌های مختلف برای ما بی‌نهایت باارزش هستند و دوست نداریم کسی ناراحت باشد. حتی اگر درباره آقای مورینیو هم اشتباهی رخ می داد، عذرخواهی می‌کردیم.» همچنین محمد میر و مهدی توتونچی دو مجری دیگر برنامه نوروز فوتبالی نیز از هواداران استقلال عذرخواهی کردند تا غائله پیش آمده درباره آیتم جنجالی این برنامه به پایان برسد.

۱ ۲  
آی اسپورت
2020-04-09 17:58:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
شاهین کیا
جمعه ۲۲ فروردین ۱۳۹۹، ۰۰:۵۴
خوشحالیم که مجبور به شکرخوری شدند واما در رابطه با جمله عبداللهیان اوسکول تو و اون دو تا نوچه های ابلهت بزرگی ندارید که با عذرخواهی ازش کم بشه شما سه تا دلقکید همین و بس!
۱
ارس
جمعه ۲۲ فروردین ۱۳۹۹، ۰۱:۵۶
همش جنگ زرگری بود.
برنامه استقلالی به استقلال توهین کرده؟
تیمی که حتی پیشکسوتانش بی شخصیت و احمق هستند
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر