فهرست
برانکو: می‌خواهیم السد را ببریم اما ساده نیست
برانکو: می‌خواهیم السد را ببریم اما ساده نیست

برانکو: می‌خواهیم السد را ببریم اما ساده نیست

آی اسپورت - سرمربی تیم پرسپولیس که با سیدجلال حسینی در نشست خبری حضور یافته در ابتدای صحبت هایش گفت: این آخرین بازی این فصل ما در لیگ قهرمانان آسیا است. متأسفانه ما به مرحله بعد صعود نکردیم اما به عنوان قهرمان ایران این وظیفه را داریم که هر بازی را با کیفیت بالا بازی کنیم.

این بازی برای شخصیت ماست

به تیم السد تبریک می‌گویم که آنها قهرمان قطر شدند. ما در چند سال اخیر با هم زیاد بازی کردیم و به همین دلیل چیز مخفی از همدیگر نداریم. این بازی برای شخصیت ما است و بازی فردا برای جشن گرفتن در لیگ ایران است. خوشبختانه بازیکنانم سلامت هستند اما انصاری و ماهینی هنوز در لیست ما نیستند. بودیمیر هم در بازی نخواهد بود. یکی دو بازیکن در بازی قبل ضربه خوردند اما سعی می‌کنند به بازی برسند ما می‌خواهیم با برد از لیگ قهرمانان آسیا جدا شویم و با حالت بهتری به دنبال نتایج خوب می‌رویم.

داوران 6 امتیاز از ما گرفتند

ما سخت‌ترین گروه در آسیا بودیم چون در این گروه قهرمان قطر حضور دارد و از تیم ملی قطر قوی‌تر است. پرسپولیس هم که قهرمان ایران است و در این گروه قرار دارد. همچنین پاختاکور که قهرمان ازبکستان است هم در این گروه است و الاهلی هم از بهترین‌های عربستان است به همین دلیل جزئیات تعیین کننده هستند. ما در بازی با پاختاکور در بازی رفت بهتر بودیم اما گل آفساید خوردیم و عجیب بود که داور آن را پذیرفت. در قطر هم مقابل السد خوب بازی کردیم و موقعیت داشتیم اما در ثانیه‌های آخر گل آفساید خوردیم. ما با بدشانسی باختیم. در ازبکستان هم دیدید که یک پنالتی روی ترابی شد اما داور نگرفت.البته دنبال بهانه‌جویی نیستم اما اینها واقعیت است. همین جزئیات کارها را مشخص می‌کند. ما اگر در ازبکستان مساوی می‌کردیم بازی فردا سرنوشت‌ساز بود. داوران به جرأت از ما شش امتیاز گرفتند.

السد از تیم ملی قطر قوی تر است

شما به نکته خوبی اشاره کردید آنها تیم بسیار مؤثری هستند و همانطور که گفتم السد از تیم قطر هم قوی‌تر است. بعضی از ملی پوشان قطر آنجا ذخیره هستند. در این تیم بازیکنان بزرگی مثل ژاوی و گابی هستند. آنها در مجموع بیش از ۲۰۰ بازی در تیم ملی اسپانیا دارند و این یعنی اینکه کیفیت آنها بالا است اما ما تلاش می‌کنیم برنده شویم این وظیفه‌ای است که ما در قبال هواداران‌ داریم.

برنامه فشرده کار ما را سخت کرد

این برنامه‌ها چیده شد و برای ما کار را سخت کرد چرا که ما هر چهار روز یک بازی داشتیم و در کنار آن به سفر می‌رفتیم و رفت و برگشت وجود داشت. اما خوشبختانه در لیگ خیلی خوب عمل کردیم. دل‌مان می‌خواهد که لیگ قهرمانان آسیا را هم به خوبی تمام کنیم.

ژاوی گاهی از مسی و رونالدو بهتر بود

این افتخار ما در ایران است که مقابل یک بازیکن بزرگ مثل ژاوی که در ۱۵ سال اخیر در سطح بهترین‌های دنیا قرار داشته بازی کنیم. او حتی در برخی موارد از مسی و رونالدو هم بهتر بود و باید چند سال افتخار بهترین بازیکن دنیا را کسب می‌کرد. ما او را ملاقات کردیم و مقابلش بازی انجام دادیم و شاهد کیفیت او و مثبت اندیشی او بودیم. او رفتار بسیار حرفه‌ای دارد و این افتخار را داریم که در تهران آخرین بازی‌اش را انجام می‌دهد. من از طرف تمامی کسانی که در فوتبال هستند بابت تلاش‌هایش از او تشکر می‌کنم و برایش آرزوی موفقیت کامل در مرحله جدید دارم. خیلی خوب است که چنین فوتبالیستی به عنوان مربی کار کند. درباره غافلگیری و برنامه برای این بازیکن چیزی نمی‌دانم اما از او تشکر می‌کنم بابت همه زحماتی که برای فوتبال کشیده است.

     
آی اسپورت
2019-05-19 20:28:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر