فهرست
افتخاری برود، قریب برمی‌گردد؟
افتخاری برود، قریب برمی‌گردد؟

افتخاری برود، قریب برمی‌گردد؟

آی‌اسپورت- استقلال این روزها بر پایه بحران نتیجه‌‌گیری تیم جلسه می‌گذارد و دیروز هم بحث پیرامون آن بود که علیرضا منصوریان ابقا شود یا نه؟ از طرف دیگر روی چند بازیکن نیز به عنوان مقصران ایجاد اختلاف در تیم زوم شده است. گزارش کامل این اتفاقات را جملگی در شماره امروز مشاهده کرده‌اید اما نکته دیگری که به چشم می‌خورد بحث تحولات مدیریتی در باشگاه است. عده‌ای مدعی‌اند که تحولات استقلال فقط محدود به عناصر فنی نشده و شاید (تأکید می‌کنیم، شاید) وارد حیطه مدیریتی هم بشود چون شایعه آن از صبح شنبه به وضوح شنیده می‌شود.

پایان افتخاری؟

تا چند روز قبل به تنها مسئله‌ای که فکر نمی‌شد جدایی افتخاری از استقلال بود. او آن‌قدر نفوذ داشت که با رفتن وزیر قبلی نیز عوض نشد. از سوی دیگر حتی حسین قریب نیز ترجیح داد با هیئت‌ مدیره کنونی کار نکرده و بر آن ریاست نکند تا این شایعه مطرح شود که بخشی از دلایل کناره‌گیری او اختلاف کاری با مدیرعامل بوده است ولی افتخاری ماند تا این شایعه مطرح شود که او به دلایل غیر ورزشی و روابط سیاسی همچنان صاحب منصب می‌ماند ولی به نظر می‌رسد خورشید در حال غروب است. شاید تا چند روز دیگر فرد دیگری روی صندلی مدیرعاملی استقلال جلوس کند. ظاهراً جدا از هیئت‌ مدیره، در وزارت ورزش هم افرادی حضور دارند که معتقدند مدیرعامل استقلال باید عوض شود! آنها الان چند روز است که برای نیل به هدف تکاپو می‌کنند.

بازگشت دوباره قریب؟

به موازات بحث رفتن افتخاری، موضوع آمدن قریب هم دوباره مطرح شده است. چند روز قبل وزیر ورزش دوباره مدعی شد که هیچ نامه‌ای مبنی بر کناره‌گیری رسمی قریب به دست او نرسیده و همین مسئله شائبه تمایل وزارتخانه برای بازگشت را افزایش داده است. دیروز یک مقام آگاه که نمی‌خواست نامش فاش شود پیرامون شایعه بازگشت رئیس مستعفی هیئت‌ مدیره به خبرورزشی گفت: «فکر می‌کنم تحول در سطح مدیران ارشد استقلال یکی از شروط اصلی بازگشت قریب است. اگر افتخاری برود آنگاه شاید قضیه بازگشت قریب جدی شود.»

عقب‌نشینی هیئت‌ مدیره

در حال حاضر به جرأت می‌توان گفت که در هیئت ‌مدیره کفه ترازو به سود افتخاری است. غیر از حسن زمانی که منتقد جدی سیاست‌های افتخاری محسوب می‌شود سایر اعضا به غیر از خود مدیرعامل (ملکی و قراب) حامیان جدی مدیرعامل کنونی هستند ولی شاید طی روزهای آینده اتفاقاتی رخ بدهد که باعث عقب‌نشینی آنها شود؛ اتفاقاتی که در فوتبال ما اصلاً عجیب نیست.

خبرورزشی

 
۱۷ ۲  
آی اسپورت
2017-09-19 01:53:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
سوشاتاجی
سه شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۶، ۰۲:۳۲
امشب با نود عمق فاجعه استقلالم را فهمیدم بیشتر شبیه سیرک بود ،مگه داریم مگه میشه !!!!؟خاک برسر مدیریت وهیات مدیره و مربی
شش تایی شدن تخصص ماست
سه شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۶، ۱۵:۴۱
خواستم بهت بخندم، گفتم مرام پرسپولیسی این نیست. انشاا... مشکلاتتون حل بشه، اگر چه مقصر اصلی شما هواداران هستید. فقط به نحوه برخورد هواداران دو تیم به اعتصاب بازیکن ها دقت کن حساب کار دستت میاد، و ایضا حمایت تا قیامت
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر