فهرست
دو ستاره محبوب کلوپ؛ علیه لیورپول
دو ستاره محبوب کلوپ؛ علیه لیورپول

دو ستاره محبوب کلوپ؛ علیه لیورپول

آی‌اسپورت- یورگن کلوپ، سرمربی آلمانی لیورپول به شدت به سبک بازی ۲ ستاره رئال مادرید علاقه‌مند است. کلوپ امشب در شرایطی تیمش را برابر رئال مادرید آرایش خواهد کرد که در سال‌های اخیر علاقه فراوانی به جذب مارکو آسنسیو و ایسکو، ۲ ستاره خلاق ترکیب کهکشانی‌ها داشته است. در تابستان قبل و هنگامی که اخبار انتقال کوتینیو به بارسلونا شده گرفته بود، کلوپ از مدیران تیمش خواست برای جذب مارکو آسنسیو اقدام کنند و لیورپول پیشنهادی ۵۰ میلیون یورویی برای انتقال او تقدیم مدیران رئال مادرید کرد که مورد توجه آنها قرار نگرفت و بعدها قرارداد این گل‌زن جوان با بند آزادسازی ۷۰۰ میلیون یورویی تا سال ۲۰۲۳ تمدید شد.

اما علاقه کلوپ به جذب ایسکو به سال ۲۰۱۳ و هنگام رویارویی دورتموند و مالاگا در لیگ قهرمانان باز می‌گردد. ایسکو در آن فصل نمایش درخشانی در مالاگا داشت و کلوپ علاقه‌مند به جذب او بود اما مدتی بعد رئال مادرید بود که این ستاره تکنیکی را جذب کرد و حالا ایسکو تبدیل به یکی از ستاره‌های محبوب برنابئو شده است.

هنوز مشخص نیست که آیا امشب ایسکو و آسنسیو در ترکیب رئال مادرید قرار می‌گیرند یا خیر و شاید هر ۲ ستاره محبوب کلوپ کار را از روی نیمکت آغاز کنند.

 

ورزش سه

     
آی اسپورت
2018-05-26 20:34:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر