فهرست
بدهای پرسپولیس در روز بد پرسپولیس
بدهای پرسپولیس در روز بد پرسپولیس

بدهای پرسپولیس در روز بد پرسپولیس

آی اسپورت - پرسپولیس درحضور تماشاگران خود آماده یک دیدار راحت همراه با برد بدون دردسر مقابل سیاه جامگان مشهد بود تا با خیالی آسوده به استقبال الاهلی عربستان برود و شاید همین آسودگی خیال یکی از دلایل از دست دادن برتری در دقایق پایانی مسابقه بود. در نیمه اول مسابقه بازیکنان سیاه جامگان با دوندگی خود سعی در بر هم زدن نظم بازی پرسپولیس داشتند و در طرف مقابل پرسپولیس با حفظ توپ درصدد طراحی حملات و نزدیک شدن به دروازه میهمان بود که خیلی زود در اثر ارسال از چپ به گل اول رسید.

محسن مسلمان به عنوان اصلی ترین طراح حملات پرسپولیس در یکی دو فصل گذشته این بار در مقابل سیاه جامگان شب خوبی را سپری نکرد و علی رغم همه تلاش‌هایش اشتباهات زیادی در ارسال‌های رو به جلویش وجود داشت. شاید بتوان گفت مهم‌ترین عامل بی‌نظمی درحملات پرسپولیس بازی بد مسلمان بود که حتی می‌توانست در نیم ساعت پایانی مسابقه یکی از گزینه‌های تعویض برانکو باشد تا با جایگزینی بازیکنی مثل نعمتی اوضاع برای سرخ‌پوشان بهتر شود.

از طرفی با ورود منشا به بازی و قرارگرفتن در کنار طارمی هواداران منتظر تشکیل زوج رویایی خط حمله خود بودند که با وجود ضعف بازیسازی هافبک‌های پرسپولیس و عدم حرکات ترکیبی طارمی – منشا و بازی با فاصله آنان و عدم درک متقابل این دو عملاً انتظار هواداران برآورده نشد.

طارمی و منشا هر کدام بازیکنانی هستند که به صورت مستقل شاخصه‌هایی بسیار خوبی دارند ولی این برای تشکیل یک زوج خط حمله آتشین کافی نیست. برانکو برای استفاده بهینه از این دو مهاجم گلزن خود باید خیلی بیشتر روی هماهنگی ذهنی آنان کار نماید تا طارمی و منشا از هر لحاظ به هم نزدیک تر شوند و تبدیل به زوج مخوف لیگ برتر گردند.

در بازی با سیاه جامگان تنها نکته مثبت در بازی پرسپولیس استفاده از کانال‌های کناری زمین و مخصوصا حرکات وحید امیری در سمت چپ بود که بیشتر حملات این تیم علی الخصوص در نیمه اول از همین جناح پایه ریزی می شد که این نوع بازی برای مقابله با الاهلی عربستان شاید پرسپولیس را دچار مشکل نماید و برانکو باید از تمام زمین برای رسیدن به دروازه الاهلی استفاده نماید تا با سربلندی از این مرحله عبور نماید.

 

 

۱۰ ۷  
آی اسپورت
2017-08-18 12:40:00
نظر دهید

۷ نظر
مستر شبانکار جان
جمعه ۲۷ مرداد ۱۳۹۶، ۱۲:۴۷
برانکو احمق نیست در مقابل الهلی و ساه جامگان با یک تاکتیک بازی کنه
علیرضا
جمعه ۲۷ مرداد ۱۳۹۶، ۱۳:۰۲
دوستان توجیح نیستن مث اینکه! پرسپولیس توی بازی یک طرفه و بخاطر عدم تمرکز مهاجمان و اشتباهات وحشتناک داوری بازی رو به تساوی کشونده و دوستان کیسه اسکورت دارن ضعف پرسپولیس رو آنالی میکنن و یه خط ترکیدن در مورد پرسپولیس مطلب میزارن اما نمیبینن تیم حکومتی با ۵۰ میلیارد هزینه فقط یک گل اونم با شوت از راه دور زده. شجاع خلیل زاده به عنوان دفاع آخر گل زده اما مهاجمای کیسه گل نزدن!!
مارال
جمعه ۲۷ مرداد ۱۳۹۶، ۱۳:۱۸
حالا یک مساوی خیلیم مهم نیست ایشالا بازی با الاهلی رو کوبنده میبریم.
پدرام
جمعه ۲۷ مرداد ۱۳۹۶، ۱۳:۳۵
فکر نمیکنید زیاد دارید منفی نگاه میکنید ؟؟؟ کدوم پرسپولیس بد ؟؟

فهرست اشتباهات داوری

1- عذم اخراج بازیکن سیاه جامگان تو دقیقه 15

2- گل صحیح که آفساید گرفته شد

3- دو تا پنالتی گرفته نشده

4- توپ هندی که همون به گل رسید

دارید نیمه خالی لیوان رو میبینید یا میخواید ببینید

در ضمن فراموش نکنید که بازی مهمتر پرسپولیس در راه بود و طبیعیه که بازیکنها نیمه دوم به فکر حفظ ساق و پای خودشون باشند
سیاوش نصیری
جمعه ۲۷ مرداد ۱۳۹۶، ۱۳:۳۵
استاااد
همه ما شرایط اون بازی رو میدونیم..اینکه پرسپولیس ۴ تا زد و دوتاس به اشتباه افساید گرفتن..گل هند خورد..یه اخراجم طابکار شد..
در شرایط عادی بازی ۴-۰ بود و کسی هم بد بازی نکرده بود..
جای این تحلیل های صد من یه غاز ای اسپورتی ها یکم از تیم محبوبشون استقلال و بازیهای مزخرفش بگن برامون
امیرحسین
جمعه ۲۷ مرداد ۱۳۹۶، ۱۴:۱۸
متأسفانه تغییر پست های مکرر ماهینی باعث ضده کمی افت کنه ان شاالله بهتر میشه
موراتا
جمعه ۲۷ مرداد ۱۳۹۶، ۱۶:۰۸
وقتی منشا و طارمی هنوز نود دقیقه ی کامل کنار هم بازی نکردن چطور میشه انتظار داشت از نظر ذهنی هماهنگ بشن ماهینی در دفاع خوبه اما در حمله کاملا بی اثره ربیع خواه یک بازیکن کاملا معمولی در حد صبا باطریه براانکو باید برای تکرار موفقیت ها عادت بد بازی با ترکیب ثابت رو کنار بزاره
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر